Müşteri Hizmetleri

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Peak Games çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Peak Games müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Peak Games Sidar Şahin ve Rina Onur aracılığıyla kurulmuştur. 2011 senesinde kurulan Peak Games ilk yedi ayda 19,5 milyon dolar yatırım alarak çok bi hayli hızlı bir giriş yaptı oyun piyasasına. İstanbul , Ankara, Ürdün ve Suudi Arabistan’daki ofislerde 200’den fazla çalışanı bulunan Peak Games isminin global olarak seçilmesini de yurt dışına açılma hedeflerinden dolayı seçildiğini açıklamaktadır. Şuanda birden çok başarılı proje geliştiren Peak Games dünya üzerinde ilk 5 oyun markalarından biri haline gelmiştir. Daha çok Android, Sosyal paylaşım sitesi Facebook ve tarayıcı oyunlarına ağırlık veren Peak Games birden çok başarılı oyuna imzasını atmıştır.

Peak Games Çağrı Merkezi Numarası

Peak Games’in çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bulunmamaktadır. Lakin Peak Games ile iletişime geçebileceğiniz mail adresi bilgisi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgisinden Peak Games engel kaldırma, Peak Games haksız engel, Peak Games nedensiz çip kesimi gibi konular için görüşebilir ve yaşamış olduğunuz poblemleri çözüme kavuşturabilirsiniz.

Peak Games oyununda haksız yere ban yediyseniz veya bilginiz dışında Peak Games hesabınızdan para kesintisi yaptıysa  aşağıdaki belirtmiş olduğumuz Peak Games Destek Mail Adresi ile Peak Games müşteri hizmetlerine mail göndererek sorununuzu çözüme kavuşturabilirsiniz. Yaşamış olduğunuz poblemleri, istek, şikayet ve önerilerinizi mail adresinden bildirerek Peak Games müşteri hizmetlerine konu ile ilgili bilgi verebilirsiniz. Ayrıca Peak Games ile ilgiliki düşüncelerinizi yorumlar bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Peak Games Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Mail Adresi
[email protected]

Arama Kelimeleri: peak games çağrı merkezi, peak games telefon numarası, peak games irtibat tel, peak games şikayet var, peak games şikayet, peak games müşteri hizmetleri, peak games mail adresi, peak games haksız ban, peak games hesabım haksız yere kapatıldı, peak games çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu