Müşteri Hizmetleri

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

PayU, Naspers şirketinin bünyesinde kurulmuş olan online ödeme altyapı sağlayıcısıdır. Sektörünün en gözde ve önder markalarından biri olma özelliğini taşır. Hızlı, basit ve kullanıcı dostlu kullanımı ile bir çok birinin beğenesini kazanmıştır. Yurdumuzda 2011 senesinden bu yana PayU Türkiye adında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Dünyaca ünlü olan PayU, dünya çapında hizmet vermekte olup; 250’den fazla ödeme metodu ile hizmet vermektedir. Toplamda 16 ülkede faaliyet veren PayU’nun 2 milyarı aşkın kullanıcısı bulunmaktadır. PayU toplamda 25 adet para birimini desteklemektedir. Bu para birimleri; USD, Euro, Hint Rupisi, Rus Rublesi, Türk Lirası, Nijerya Nairası, Güney Afrika Randı, Polonya Zlotisi, Brezilya Reali, Meksika Pezosu, Arjantin Pezosu, Kolombiya Pezosu, Şili Pezosu, Peru Solu, Çek Korunası, Romanya Yeni Leusu, Macar Forinti.

PayU’nun 0212’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla PayU hizmetleri ve ürünleri ile ilgili tüm detaylı bilgilere sahip olabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi PayU’ya bildirebilirsiniz.

PayU Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0212 337 65 85

Arama Kelimeleri: payu iletişim bilgileri, payu telefon no, payu irtibat tel, payu canlı destek, payu müşteri temsilcisi, payu şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu