Müşteri Hizmetleri

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Patırtı, 2007 senesinin Mart ayında minik bir dükkan olarak kurulmuş bir giyim markasıdır. Ardından 2013 senesinde gelindiğinde internet mağazasını da açmıştır. “Kalitenin en hesaplı adı” sloganıyla kurulduğu günden bu yana üyelerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyattan sağlamaktadır. Sektörünün en fazla tercih edilen markalarından birisi olan Patırtı’nın, müşteri tatminiyeti bi hayli fazladır.

Patırtı’da bulunan ürün kategorileri bi hayli geniş bir kitleye hitap etmektedir. Bu ürün kategorilerinden bahsedecek olursak; Kadın, Erkek, Büyük Beden, Ayakkabı, Aksesuar, Ev Tekstili. Bu kategorilerde sunduğu binlerce ürünle üyelerine hizmet vermektedir.

Patırtı’nın 0850’li bir patırtı çağrı merkezi numarası iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Patırtı mağazasından ve internet mağazasından satın almış olduğunuz ürünler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi bu numara aracılığıyla bildirebilirsiniz.

Patırtı üyelerine önem veren ve ürettiği her türlü ürünün arkasında duran bunun bunun yanında satışını yaptığı ürünleri beğenmemeniz veya sorun yaşamanız durumunda geri iade alan bir firma olarak hizmet vermektedir. İletişim kanalları üzerinden sizlere en iyi hizmeti sunan firma gün geçtikçe büyümesine devam ederken müşteri tatminiyeti hususunda da hassas davranmaktadır.

Patırtı Müşteri Hizmetleri Numarası

Patırtı üzerinden ilk defa sipariş verecekseniz ilk olarak Patırtı’ya üye olmanız gerekli. Ardından üye girişi yaparak beğendiğiniz ürünleri rahatlıkla sepetinize ekleyebilirsiniz. Patırtı siparişinizi verdikten ürünlerin sipariş sürecini basit bir şekilde gözlemleyebilirsiniz. Siparişini sona eren ürünler, Türkiye’nin her yerine en geç yedi gün içinde teslim edilmesi amaçlanarak hareket edilmektedir. Elinize ulaşan ürünü beğenmezseniz ücretsiz iade şansınız bulunduğu için olası durumlarda basit bir şekilde iade işlemleriniz başlatabilirsiniz.

Patırtı üzerinden satın aldığınız kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini gibi ürünlerin denenmiş, bozulmuş ve kullanılmış olmaları halinde iadeleri kabul edilmediğinden dolayı bu gibi ürünlerin iadesi hususunda hassas davranılması gereklidir. Bunların dışında kusurlu ürünler, kargo veya başka bir zamanda zarar gören ürünler, defolu ürünler, yanlış gelen ürünler acil iade kapsamı içinde bulunan ürünler içinde yer alırken sizlerin tatminiyeti ön planda tutulmaktadır. Ayrıca gelen ürünü beğenmeme ve kullanılmama (etiketi üzerinde bulunmalıdır) durumlarında ise de iade & değişim kapsamı içinde hareket ederek işlemleriniz başlatabilirsiniz. Bu konular ile ilgili detaylı bilgi almak isteğe göre patırtı müşteri hizmetleri numarası üzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Patırtı Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 840 00 48

0850-840-0048 – Telefonla Sipariş Hattı olarak hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 00:00 içinde ulaşım uygulayabilirsiniz.

0555-140-4800 – Whatsapp Sipariş Hattı olarak üyelerine hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 03:00 içinde ulaşım uygulayabilirsiniz.

0552 381 08 18 – Yurtdışı Sipariş Hattı olarak sizlere hizmet vermektedir. Sabah: 08:00 ile gece: 03:00 içinde ulaşım uygulayabilirsiniz.

Bu alternatiflerin dışında görüş, öneri ve istekleriniz için patırtı e posta adresi mevcuttur. İster iletişim kanalları üzerinden isteğe göre e posta adresi üzerinden iletişime geçebilir ve merak ettikleriniz ile alakalı detaylı bilgi alabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: patırtı iletişim bilgileri, patırtı telefon no, patırtı irtibat tel, patırtı canlı destek, patırtı müşteri temsilcisi, patırtı şikayet hattı, patırtı çağrı merkezi numarası, patırtı müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu