Müşteri Hizmetleri

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma, müşteri hizmetleri bölümümüzde Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma ile alakalı bilgiler paylaştık. Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma yazımızın detayları..

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Passolig müşteri temsilcisine direk bağlanma ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Türk futbol hayatına passolig girmeden önce tribünler tamamı ile holiganların hâkimiyetinde olan küfür ve şiddetin bir an oldun eksik olmadığı yerler haline gelmiş durumdaydı. İnsanlar eşleri ve çocuklar ile maça gidemez duruma gelmiştir. Her maçta kavgalar, küfürler ve şiddetten dolayı bir çok olay çıkmakta ve sonuçları çok ağır olmaktaydı.

Amacı ne olursa olsun her isteyen maça girebiliyor yaptığı tüm yanlış ve kötü davranışlar bu bireylerin yanına kar kalıyordu. Passolig sisteminin kurulması ile artık statlarımız kameralar ile donatılmakta ve maç izlemek için bilet alan bireylerin kimlikleri bilinmektedir. Böylelikle maç esnasında sorun çıkaran ve yanlış davranış sergileyen bireyler tespit edilmekte ve kısmı yahut uzun süreli olarak maçlara girmesi engellenmekte verdiği maddi hasarlar ise yine bu bireylere ödettirilmektedir.

Artık insanlar Passolig kart ile sevdikleri ile birlikte maçlara rahatça girebilmekte ve gönüllerince takımlarını destekleyebilmektedirler. Passolig kartları aracılığıyla hem gönül verdikleri takımlarına maddi destek sağlamakta hem de Passolig kartın sağladığı avantajlardan dilediğince yararlanmaktadırlar.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma

Passolig kartı alma işlemi için kartın resmi sitesinden başvuru yapılmaktadır. Burada bulunan hemen al butonuna tıklayıp karşınıza çıkan formu doldurduğunuzda cep telefonunuza bir şifre gelecektir. Gelen şifreyi alakalı alana tıklayarak girin ve ardından almak istediğiniz kartın tipini seçin.

Bundan sonra kartınızda bulunmasını istediğiniz kendi fotoğrafınız yükleyerek ödeme seçeneğine geçilmelidir. Ödeme yöntemini seçip onayladıktan sonra kartınız en kısa bir sürede kargo ile adresinize yollanacaktır. Artık kartınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Passolig Avantajları

Passolig avantajları bi hayli fazladır. Öncelikle derbi maçları da dâhil stadyum önlerinde kuyruk bekleme derdiniz kalmayacaktır. İstediğiniz maçı internet sitesi üzerinde istediğiniz yerden seçerek rahat ve rahat maç izleme keyfini yaşamış olacaksınız. Yine bu kartla dilediğiniz yerden alış veriş yapma hakkınızda bulunmaktadır.

Anlaşmalı şehirlerdeki şehir içi toplu taşımacılık hizmetlerinde bu kartla faydalanabileceksiniz. Ayrıca stadyum çevrelerinde bu kartı tercih ederek cebinizde para taşımaya ihtiyaç kalmanda alış veriş yapabileceksiniz. Ayrıca Passolig kartın size özel olarak sunduğu avantaj ve indirimlerden de rahatlıkla yararlanma imkânı olacaktır.

Passolig müşteri hizmetlerine direk  bağlanma için ilk olarak Passolig müşteri hizmetleri numarası olan 0850 724 33 44 aranmalı. Ardından 3 tuşlanarak müşteri hizmetlerine bi hayli hızlı biçimde bağlanılabilir.

Passolig Müşteri Hizmetlerine Direk Bağlanma
0850 724 33 44 -> 3

Arama Kelimeleri: passolig müşteri hizmetlerine bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetleri, passolig müşteri hizmetleri numarası, passolig müşteri hizmetlerine bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma 2018, passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma, passolig müşteri hizmetlerine hemen bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu