Müşteri Hizmetleri

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Passolig çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Passolig müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Passolig şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Passolig müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

2014 senesinde kurularak bu alanda mühim bir yer edinmiştir.. Süper Lig ve 1.Lig maçlarına giriş için Türkiye Futbol Fedarasyonu aracılığıyla zorunlu kılınmıştır. Passolig uygulamasının ilk uygulandığı maç Kayserispor – Trabzonspor maçıdır. Bu maçta 285 Passolig kart sahibi taraftar maçı izlemiştir. Passolig Kart 3 haliyle satışa çıkarılmıştır. Bunlar; ön ödemeli kart, banka kartı ve kredi kartı olarak sıralanmaktadır.

Her geçen gün müşteri kitlesini arttıran ve sorunlara en bi hayli hızlı bir biçimde pratik çözümler sunan Passolig haliyle büyümesine devam etmektedir. Kalitesinden taviz vermeden bu alanda mühim başarılar elde eden ve herkesin beğenisini toplayan bir konumda bulunmaktadır.

Passolig Çağrı Merkezi Numarası

Türkiye’de Süper Lig ve 1. Lig maçlarına girmek için gerekli olan elektronik kart uygulaması olan Passolig, 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlemesine Dair Kanun ikaznca 2013 – 2014 sezonunda Türkiye Futbol Federasyonu aracılığıyla uygulamaya konulmuştur. Yaşanan herhangi bir aksaklıkta yahut merak edilen herhangi bir hususta iletişime geçilebilmesi için resmi internet sitemiz olan www.passolig.com.tr adresimizde kullanıma sunulmuş olan iletişim formunu doldurarak yahut yine resmi internet sitemizde gösterilen mail adresi, sosyal platform kanalları yahut müşteri iletişim merkezi numaramızdan bizlere varabilirsiniz. Gerekli değerlendirmelerin yapılmasına müteakip tarafınıza en kısa bir sürede yazılı ve/yahut sözlü dönüş yapılacaktır. Kalite politikamızın hareket merkezi olan müşteri tatminiyetini sağlamak maksadıyla tüm çalışanlarımız sorularınıza yanıt vermek için beklemektedirler. Passolig çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Numarası 

Tüm sorularınıza yanıt verebilmek için Passolig daima vazifeye hazırdır. Bu bağlamda, bizlere ulaşabilmeniz için www.passolig.com.tr üzerinden “Passolig Destek” aracılığıyla yahut [email protected] mail adresi vasıtasıyla, 0850 724 3344 numaralı müşteri iletişim merkezi hattımızdan, resmi internet sitemizde bulunan “iletişim formu” üzerinden yahut sosyal platform hesaplarımızdan sizlere uygun olanını seçebilirsiniz. Tüm görüşmelerimiz kalite politikamız gereği kayıt altında olmakta olup bunun bunun yanında, tüm şahsi tüm detaylarınız de kanun kapsamı içinde koruma altındadır. Sorununuzu çözmekten ve yardımcı olmaktan çok keyif alacağımızı özellikle belirtmek istedik.

Taraftarın tuttuğu takıma göre satılan kartta en fazla Fenerbahçe, Galatasaray ve Beşiktaş taraftarına satılmıştır. Kart fiyatları kulüplere göre değişkenlik göstermektedir. Genel olarak kart fiyat aralıkları 16-33 TL içindedır. Kart ücreti bir defaya mahsus alınmaktadır. Kart başvurusu yapıldıktan hemen sonra bilet alınabilmekte. Herhangi bir taraftar satın aldığı e-bileti bir başka Passolig Kart sahibine transfer edebilmektedir. Konu ile alakalı daha kapsamlı kapsamlı bilgi almak ve iletişime geçmek için Passolig müşteri hizmetleri numarasıüzerinden iletişime geçebilir ve işlemlerini yapabilirsiniz.

Passolig Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Passolig hizmetleri kaynaklı poblemleri çözmek için sorumluluk almaktan kaçınmayan bir kurumdur. Bu bağlamda müşteri iletişim merkezine 0850 724 3344 üzerinden ulaşabilir ve yönlendirmeleri takip ederek sorununuzun çözümü için doğru yere rahatlıkla varabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Passolig müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Passolig Şikayet Hattı

Passolig  şikayet hattı, daima üyelerinin yaşamış olduğu her türlü sorunda yahut danışmak, öğrenmek istediği tüm konularda yardıma hazır durumda beklemektedir. Yukarıda belirtilmiş olan çağrı merkezi numarasını arayarak sorununuzu aktarmanın bunun yanında, www.passolig.com.tr üzerinden iletişim formu doldurularak yahut [email protected] uzantılı mail adresi vasıtası ile tarafımıza ulaşılabilir. Müşteri temsilcilerimiz ile sorun yaşamanız durumunda, yaşanan poblemleri bizlere aktarmanız durumunda amacımız olan müşteri tatminiyetinin sağlanması noktasında sizlerin de desteği ile çok daha iyi yerlere geleceğimizi ummaktayız.

İLETİŞİM

Ticaret Unvanı : Aktif Yatırım Bankası A.Ş.

Merkez Adres : Aktifbank Genel Müdürlük Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. No:8/1 Şişli/İstanbul

Telefon Numarası : 0212 340 80 00

E-Posta Adresi : [email protected]

Passolig Kart’ın 0850 ile başlayan bir çağrı merkezi numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Passolig Kart başvurusu esnasında yaşadığınız tüm sıkıntıları bildirebilir, bilet yahut kombine alımında yaşadığınız problem ile ilgili detaylı bilgi alabilir, banka ve kredi kartı olarak satın aldığınız Passolig Kart ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilir, bilet transferi ile ilgili sormak istediğiniz tüm soruları sorabilirsiniz.

Passolig Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0850 724 33 44

Passolig İletişim Formu

Arama Kelimeleri: passolig iletişim bilgileri, passolig telefon no, passolig irtibat tel, passolig canlı destek, passolig müşteri temsilcisi, passolig şikayet hattı, Passolig çağrı merkezi numarası, Passolig müşteri hizmetleri numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu