Bilgi Arşivi

Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Paşabahçe İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Paşabahçe’de çalışmak isteyenlere müjde! Paşabahçe iş ilanları, iş başvurusu, Paşabahçe işçi alımı haberleri makalemizde.

Paşabahçe, Mustafa Kemal Atatürk’ün cam sanayisi ile alakalı vermiş olduğu talimatlar ışığında 1935 senesinde hizmete başlayan Şişecam’ın alt şifrketidır.

Türkiye’deki cam üretiminin önderleri içinde bulunan Paşabahçe, Türkiye’nin en bi hayli beğeni alan cam markalarından biridir. İtalya’da da şubesi olan Paşabahçe, diğer ülkelere de ithalat gerçekleştirmektedir.  

Paşabahçe Güncel İş İlanları

Paşabahçe yalnızca cam değil, seramik, ahşap, mermer gibi materyaller ile üretilmiş dekorasyon ve mutfak gereçleri ile de ön plana çıkmaktadır.

Oldukça geniş işe alımlara sahip olan Paşabahçe, hem üretim hem satış hem de sevkiyat alanlarında personellere ihtiyaç duymaktadır.

Paşabahçe güncel iş ilanları ile alakalı bilgi almak için Paşabahçe resmi web sitesini veya iş ilanı sitelerini kontrolünü yapabilirsiniz.

Personel eksikliğinin olduğunu ve alım yapıldığını ilanlar ile duyuran Paşabahçe, başvurular içindeki en donanımlı ve işinde uzman bireyleri tercih etmektedir. 

Paşabahçe İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Paşabahçe adı altında çalışmak isteyen vatandaşlar, fiziksel olarak şubelere giderek CV bırakabilmektedir.

İş başvurusunu internet üzerinden gerçekleştirmek isteyen bireyler ise, Paşabahçe resmi web adresini veya kariyer.net gibi iş ilanı sitelerini kullanabilmektedir. 

İstediğiniz başvuru yöntemini tercih ederek personelliğe aday olduğunuzu belirtebilirsiniz. Yaptığınız başvurular, Paşabahçe şifrketinın insan kaynakları birimine yönlendirilecektir.

İnsan kaynakları temsilcileri, tüm başvuruları tarafsız bir biçimde inceleyecektir. İncelemeler sonucu iş için en uygun bireylere geri dönüş yapılacaktır. 

Paşabahçe İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Paşabahçe, gerekli görülen durumlarda iş ilanları oluşturmaktadır. Bu başvurulara internet üzerinden ulaşabilmek olabilecekdür.

Güncel olarak yapılacak personel alımları aşağıda maddeler halinde söylenmektedir. 

  • Ürün Tedarik ve Alt Yapımcı Sorumlusu
  • Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)
  • Dönemsel Mağaza Satış Danışmanı (Bodrum)
  • Dijital Pazarlama Sorumlusu

Yukarıda gösterilen pozisyonlar, birim açığı olduğunu belirtmektedir. Bu demek oluyor ki, bu departmanlara işçi alımı yapıldığı zaman ilanlar kapatılacaktır.

Tekrar bir ihtiyaç olması durumunda yeni ilanlar oluşturulacaktır. Paşabahçe adı altında çalışmak isteyenler, ilan sitelerini düzenli olarak takip ederek personel alımları ile ilgili daha fazla bilgi sahibi olabilir. Zira yeni ilanların açılması veya mevcut ilanların sona ermesi bu yöntem ile bildirilmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu