Müşteri Hizmetleri

Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Param Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Param çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Param müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Param şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Param müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Param Çağrı Merkezi Numarası

Param elektronik para hesabıdır. İçerisine para yükleyerek her yerde bu kartı kullanabilirsiniz. Mağaza alış verişlerinde veya internet üzerinden yapılan alış verişlerde bu kart üyelerine büyük kolaylık sağlamaktadır. Üye girişi yaparken sizlerden hiçbir biçimde telefon numaranız, telefon marka ve modeliniz istenmemektedir. Kredi kartı ve TC kimlik detaylarınız de istenmemektedir. Kullanıcıların güvenliği için sisteme giriş yaparken telefonunuza tek kullanımlık şifre gönderilmektedir. Kartınızı kullanırken sıkıntı duyacağınız herhangi bir sorun ile karşılaşırsanız 0 850 988 88 88 numaralı çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizde görevli olan bireyler sizin her türlü sorununuzda yanınızda olacaktır. Kartınızla alakalı bütün sıkıntılar ve sorunlar tarafımızca giderilecektir.

Param çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Param Müşteri Hizmetleri Numarası

Param kartınız ile bankaya gitmeden 7/24 banka hesaplarına ve kredi kartlarına para gönderebilirsiniz. Tüm bankaların matiklerinden para çekebilirsiniz. Hatta bu kartı çocuklarınıza vererek onların mağazalardan veya internet üzerinden alış veriş yapmalarını sağlayabilirsiniz. Birçok avantaja sahip olan kartınız siz kıymetli müşterilerin kullanması için bi hayli uygundur. Classic Kart, Business Kart, Genç Kart çeşitlerine sahip olan kartlarımız herkes için sorunsuz bir alış veriş yapabilme fırsatını bireylere sağlamaktadır. Kartlarınızı mobil şubeden de yönetilme şansına sahipsiniz. Kart başvurusu yapmak istiyorsanız param.com.tr internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. ‘Hemen başvur’ butonu ile siz de Param Kart sahibi olabilirsiniz. Müşteri temsilcimizle her hususta görüşmek için 0 850 988 88 88 numaramızı arayabilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Param müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Param Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Kişiler için bi hayli avantajlı olan Param Kart ile parayla alakalı her türlü işleminizi yapabileceksiniz. Yukarıdaki müşteri hizmetleri numarasını arayarak direk bağlantı kurmanız olabilecekdür. Kartınızın teslimi veya yaşadığınız sorunlarla alakalı müşteri temsilcimizden bilgi alabilirsiniz. Kartınıza istediğiniz miktarda para yükleyerek dilediğiniz biçimde kullanmak sizin elinizdedir.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Param müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Param Şikayet Hattı

Kartınızla alakalı herhangi bir sorununuzda iletişim numaramızı arayarak yardım talep edebilirsiniz. Kart kullanımlarınızdaki bakiyeniz ve kart ile alakalı şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz. Alınan şikayetler tarafımızca değerlendirilecek ve size geri dönüş sağlanacaktır. Telefon numaramızdan başka kayıtlı olan [email protected] E posta adresimizden de şikayet oluşturabilirsiniz. Param ile para yüklemek, harcamak bi hayli basittir ve sizin işlerinizi de kolaylaştıracaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Param müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Param şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Param Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0386 252 77 77

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Param çağrı merkezi numarasına 0386 252 77 77 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Genel Müdürlük
Adres: Prof. Dr. Ahmet Taner Kışlalı Mahallesi 2405 Sokak No: 5 ÇANKAYA / ANKARA
Telefon: +90 850 988 88 88
Fax: +90 850 455 88 75
E Posta Adresi: [email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Param iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Param sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Param iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Param iletişim bilgileri, Param telefon no, Param irtibat tel, Param canlı destek, Param müşteri temsilcisi, Param şikayet hattı, Param müşteri hizmetleri numarası, Param çağrı merkezi numarası, Param iletişim numarası, Param çağrı merkezi, Param müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu