Bilgi Arşivi

Papara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Papara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Papara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Papara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Papara İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Papara’da çalışmak isteyen adaylara müjde. Papara bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Papara işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Papara’nın açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2016 senesinde İstanbul merkezli olarak kurulan Papara,  elektronik para kuruluşu olarak faaliyet göstermektedir. Bankacılık Düzenleme ve Denetleme kurulundan aldığı izinle aynı yılın Ağustos ayında hizmete başlayan Papara, Türkiye’de ilk kez banka kuruluşlarından bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kartı piyasaya sundu.

MasterCard ve Bankalararası Kart Merkezi olan Papara, yalnızca 50 kişilik bir ekip ile ilk yılını bile doldurmadan yüzbinlerce kart kullanıcısına ulaştı. 2021 yılı itibari ile her yedi saniyede bir Papara üzerinden bir işlem gerçekleşmektedir.

Ülkemizde hemen hemen 9 milyon kullanıcısı bulunan Papara FinTech alanında getirdiği yenilikler ile bankasız kart sektöründe yoluna emin adımlarla sürdürmekte.

Papara İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPapara İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Papara İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Her gün yüzlerce insan banka kuruluşlarından bağımsız olarak kart kullanmanın avantajları ile tanışmak maksadıyla Papara kullanıcısı oluyor.

Artan kullanıcısı sayısına daha kaliteli hizmet vermek amacı ile sürekli olarak olarak personel sayısını arttırmayı amacında olan Papara bu bağlamda kariyer.net adresi üzerinden güncel olarak paylaşımı yaptığı iş ilanları ile işçi alımı yapmakta.

Kariyer.net adresi ülkemizdeki en bilinen ve güvenli kariyer portallarından biridir.  Her gün binlerce insan kariyer.net adresinden iş sahibi olmakta. Bu insanlardan bir tanesi olarak Papara adı altında kariyer fırsatı yakalamak için iki basit adım yer alıyor.

İlk olarak kariyer.net adresine giriş sağladıktan sonra sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak yalnızca isim, soy isim ve e-posta adresi gibi bilgilere doldurarak dakikalar içinde kullanıcı hesabınizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra güncel olarak hazırlanmış bir özgeçmişinizi kullanıcı hesabınize yüklemeniz gerekmektedir. Bu işlemler tamamlandıktan sonra Papara’nın paylaşımı yaptığı 10’a yakın iş ilanına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde kendinize uygun bir ilan bulamazsanız ,bir diğer kariyer platformu olan tr.indeed.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi bi hayli kolay. tr.indeed.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş tercih ederek yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan ilanları incelemek için sitemizden ayrılmanıza gerek yok. Aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek tüm ilanları basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Papara İş İlanları

Ülkemizde her geçen gün bilinirlik kazanan Papara ile ilgili daha kapsamlı kapsamlı bilgiyi ve tüm iletişim detaylarını şirketin resmî web adresinde bulunan İletişim sayfasından basit bir şekilde edinebilirsiniz. Ek olarak Papara’nın paylaşımı yaptığı en güncel iş ilanlarını ve başvuru platformlarından haberdar olmak içi sitemizi takip etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Üye İşyeri Kazanım ve Saha Satış Uzmanıİzmir
2Üye İşyeri Kazanım ve Saha Satış Uzmanıİstanbul(Asya)
3Teknik İdari İşler Uzmanıİstanbul (Tümü)
4İdari İşler Uzmanıİstanbul (Tümü)
5Çağrı Merkezi Uzmanıİstanbul(Asya)
6Üye İşyeri Kazanım ve Saha Satış UzmanıAnkara

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu