Müşteri Hizmetleri

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Papara çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Papara müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Papara Nedir?

Paypal’ın yurdumuzda hizmetini durdurması bir çok aktif üyenin üzülmesine ve para transfer işlemlerinin aksamasına yol açtı. Diğer taraftan bu açığı kapatabilmek için bir çok alternatif üretilmeye çalışıldı. İninal ve Papara bu alternatiflerden en fazla dikkat çekenleri durumunda. İninal para çekebilme ve başka kartlara para gönderme noktasında sıkıntı yaşadığı için Papara daha bi hayli hızlı bir yükseliş sağladı ve Paypal’ın oluşturduğu boşluğu doldurmak için mühim bir avantaj sağladı. Hızla gelişimine devam ederken bunun yanı sıra da gün geçtikçe kendini yenilemekte ve güçlenmektedir.

Papara Nasıl Kullanılır?

Papara dijital bir cüzdan olarak bir çok avantaj ve yeni teknolojilere sahiptir. Papara’dan hesap açabilmek için ilk olarak papara.com sitesine giriş yapıyoruz. Giriş yaptıktan sonra hesap açma işlemlerini gerçekleştirerek ilk adımı geçiyoruz. Ardından hesap onaylama işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Papara hesabı için kart isteniyorsa banka hesabından veya ATM’den hesabınıza 10TL aktarmanız gerekmekte. Aktarma işlemini yaptıktan sonra hesabınıza giriş yaparak “Papara Card” bölümünden kart başvuru işlemlerini tamamlamanız gerekmekte. Adres detaylarını doğru ve eksiksiz girmeniz kartın elinize sağlıklı ulaşmasını sağlamaktadır ondan dolayı adres detaylarınızi dikkatli doldurmanız gerekmektedir.

Papara’nın Diğer Hesaplardan Avantajları Nelerdir?

Aynı zamanda bir dijital cüzdan da olan Papara para transferi işlemlerinde bir çok avantaj sağlamaktadır.

  • Banka hesabı veya ATM’den rahatlıkla para yükleme işlemini uygulayabilirsiniz.
  • Diğer kartlara para gönderebileceğiniz gibi cep telefonuna ve E-mail adresine de para gönderebilirsiniz.
  • İninal’dan avantajlı konuma geçmesini sağlayan en mühim özelliği hesabınızdaki parayı banka hesabına yatırabilir veya ATM’den çekebilirsiniz.
  • Papara ile kredi kartı olmadan rahatlıkla internetten alışveriş uygulayabilirsiniz.
  • Papara 7/24 aktif hizmet sağlamaktadır. Bunun yanında günün her vakti işlemlerinizi bi hayli hızlıca yapabilirsiniz.
  • Neredeyse Türkiye’deki tüm bankalarla anlaşması bulunmaktadır.
  • Yeni nesil koruma sistemleri aracılığıyla işlemlerinizi güvenli bir biçimde yapabilirsiniz.

Paypal’ın Türkiye’deki hizmetini durdurmasının ardından bir şok yaşansa da Papara bu açığı bi hayli hızlı bir biçimde kapatmayı başardı ve her geçen gün emin adımlarla ilerlemektedir.

Papara Çağrı Merkezi Numarası

Papara’nın 850’li müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve adres bilgisi bulunmaktadır.  Parara müşteri hizmetleri iletişim numarası aktif olarak çalışmakta ve üyelerine hizmet etmektedir. Bu iletişim bilgilerinden Papara ile iletişime geçerek yaşamış olduğunuz poblemleri, istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Papara ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Papara Müşteri Hizmetleri Numarası

Papara, 2016 yılı Nisan ayında Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu’ndan “Elektronik Para Kuruluşu” olarak faaliyet göstermek üzere aldığı izin ile aynı yılın Ağustos ayında faaliyetine başlayan papara her geçen gün büyümesine ve gelişmesine devam etmektedir. Papara, MasterCard ve Bankalararası Kart Merkezi üyesi olarak Türkiye’de ilk defa banka bağımsız MasterCard logolu bir ön ödemeli kart üreterek üyelerinin kullanımına sunarak büyük bir adım atmıştır.İlk senesinde 50 kişilik bir ekibe ve yüz binlerce kullanıcıya ulaşan Papara’da bugün itibariyle her 7 saniyede bir işlem gerçekleştirerek gelişimine devam etmektedir.

Papara bu kadar çok işlem hacmine sahip ve müşteriye hitap ettiği için haliyle çağrı merkezi numarası üzerinden müşteri tatminiyetine önem vermektedir. Papara çağrı merkezi numarası olarak 0850 340 03 40 numaralı telefon iletişim numarasını kullanabilirsiniz.

Papara Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0 850 340 0 340

Papara Telefon Numarası
0 850 340 0 350

Papara Faks Numarası
0216 545 67 50

Papara Mail Adresi
destek@papara.com

Papara Yazışma Adresi
Üçer sok. No: 8 Küçük Çamlıca 34696 Üsküdar/İstanbul

Arama Kelimeleri: papara iletişim, papara çağrı merkezi, papara müşteri hizmetleri, papara telefon numarası, papara irtibat tel, papara şikayetvar, papara müşteri hizmetleri tel, papara müşteri hizmetleri numarası, papara çağrı merkezi numarası, papara şikayet

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu