Müşteri Hizmetleri

Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pandora Mücevher çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Pandora Mücevher müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pandora Mücevher şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Pandora Mücevher müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Pandora Mücevher Çağrı Merkezi Numarası

Pandora Mücevher çağrı merkezi, aldığınız her türlü takılarda siz üyelerinin yanında olan bir firmadır. Ürün çeşitliliğimiz bi hayli fazladır. Sevdiklerinize almış olduğunuz bilezik, kolye, küpe, yüzük gibi takı eşyalarında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız bize rahatlıkla varabilirsiniz. Çağrı merkezlerimizde görevli olan çalışanlarımızın sizin istek, dilek ve önerilerinizi dinlemek için orada olduklarını unutmamalısınız. Ürünlerimizi incelemek ve çağrı merkezimizle iletişime geçmek için internet sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sayfamızda sizlere ürünlerimizi tanıtırken; her türlü sorularınızı da yanıtlamaktayız. Bizleri Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Instagram, Youtube hesaplarından takip edebilir; pandora.net/tr adresimizi ziyaret edebilirsiniz.

Pandora Mücevher çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pandora Mücevher Müşteri Hizmetleri Numarası

Pandora Mücevher sizlere bi hayli fazla ürün seçeneği sağlamaktadır. Özellikle doğum günü, evlilik yıldönümü ve sevgililer günü gibi mühim kutlamalarda kataloglarımızdan seçimlerde bulunabilirsiniz. ISO 9001 kalite standartlarına göre belgelenmiş olan ürün alışverişlerinizi internet üzerinden online olarak gerçekleştirebileceğiniz gibi bayilerimize giderek de seçim uygulayabilirsiniz. Müşteri çokluğumuzdan ve özellikle mühim günlerdeki yoğunluktan dolayı bazı sıkıntılar yaşamanız söz konusu olabilir. Tabi ki bunlar bizim inisiyatifimiz dışında gelişmektedir. Ama yaşamış olduğunuz her türlü sıkıntıda müşteri temsilerimiz ile görüşmeniz olabilecekdür.

Müşteri ilişkileri için:  [email protected] adresimiz ile bağlantı kurabilirsiniz. Ayrıca 0 212 703 39 80 veya 0 212 703 39 88 telefon numaralarımızı arayabilirsiniz. Sormak istediğiniz tüm sorular için  [email protected] adresimize giriş uygulayabilirsiniz. Şirketimiz bireylerin her türlü poblemlerinda yanındadır. Başvurularınız müşteri temsilcilerimiz aracılığıyla değerlendirilecektir ve sizlere en kısa bir sürede dönüş yapılacaktır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pandora Mücevher müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Pandora Mücevher Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Pandora Mücevher ürünlerinde yaşamış olduğunuz siparişlerinizde teslimlerde gecikme, ürün iadesi veya değişimi gibi poblemlerinızda firmamız daima yanınızdadır. Yukarıdaki telefon numaralarından onlarla direk bağlantı kurmanız olabilecekdür. Sesli yanıt sisteminde bireysel müşteriler ‘1’, kurumsal müşteriler’2’ tuşlamak suretiyle müşteri hizmetleriyle direk bağlantı kurabilirler. Görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Ama kayıt altına alınsın istemiyorsanız bizlere E posta ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pandora Mücevher müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Pandora Mücevher Şikayet Hattı

Pandora Mücevher kıymetli üyelerinin şikayetlerinin hepsini değerlendirmeye almaktadır. Mücevherlerimizde yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı bizlerle yukarıdaki telefon ve e posta adresinden görüşme sağlayabilirsiniz. Siz kıymetli üyelerimizin şikayetleri firmamız aracılığıyla en kısa bir sürede giderilecektir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Pandora Mücevher müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Pandora Mücevher şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Pandora Mücevher Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 703 39 80

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Pandora Mücevher çağrı merkezi numarasına 0 212 703 39 80 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

PANDORA JEWELRY MÜCEVHERAT A.Ş
Adres: Reşitpaşa Mah. Eski Büyükdere Cad. No:26/29 K:7 34467 Maslak | Sarıyer | İstanbul | Turkey
Telefon: +90 212 703 33 66
Faks: +90 212 243 71 28
Müşteri İlişkileri İçin: [email protected]
Çağrı Merkezi Numarası: +90 212 703 39 80
Müşteri Hizmetleri Numarası: +90 212 703 39 88
Genel Sorularınız İçin: [email protected]
İnsan Kaynakları İçin:[email protected]

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Pandora Mücevher iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Pandora Mücevher sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Pandora Mücevher iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Pandora Mücevher iletişim bilgileri, Pandora Mücevher telefon no, Pandora Mücevher irtibat tel, Pandora Mücevher canlı destek, Pandora Mücevher müşteri temsilcisi, Pandora Mücevher şikayet hattı, Pandora Mücevher müşteri hizmetleri numarası, Pandora Mücevher çağrı merkezi numarası, Pandora Mücevher iletişim numarası, Pandora Mücevher çağrı merkezi, Pandora Mücevher müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu