Müşteri Hizmetleri

Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Panda Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Panda çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Panda müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Panda şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Panda müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Panda, ülkemizin en büyük 3 dondurma üreticilerinden biri olma özelliğini taşır. 1984 senesinde faaliyetlerine başlayan Panda, saatte 1 tonluk üretim kapasitesi ile hızla büyümeye devam etmektedir. Ülkemizin bunun yanında Kosova, Arnavutluk, Bosna, Makedonya, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti ve Kuzey Irak ülkelerine de ihracat yapan Panda, bi hayli büyük bir dondurma markasıdır. Panda’nın fabrikası İstanbul ilimizin Avcılar beldesinde bulunmaktadır.

Panda Çağrı Merkezi Numarası 

1984 senesinde sektöre giriş yapan Panda, ilk kurulduğu günden bu yana sektörde çok mühim başarılara imza atmış durumdadır. Türkiye’de sektöre girdiği yıl 1 tonluk üretim kapasitesi ile bir dönüm noktası haline gelmiştir. Bu tesis ile Türkiye’de dondurma sektörü çok daha değişik bir boyuta girmiş yer alıyordu. İsminin hikayesi ise yalnızca sempatikliği ve akılda kalıcı olması sebebiyle seçilmedir. Bugünlere gelene kadar bir çok ülkeye ihracat yapan firma, şimdiye kadar 200’den fazla lezzeti dondurma severlerin hizmetine sunmuştur. Önceliği müşteri tatminiyeti olan firma bu anlamda teknolojini getirdiği tüm olanakları kullanmaktadır. Çağrı merkezi hizmeti ile üyelerine ulaşmayı amacı olan firma uzman personelleri ile bu alanda hizmet vermektedir.

Panda çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Panda’nın şimdiye kadar 200 farklı çeşit dondurması olmuştur. Şuanda Panda ürünleri şu biçimdedir; Magic, Mini Magic, Magic Cupsen, Benmaraş Kornet, Maraş Cup, Bombago, Fret, Tostix, Efsane, Esmerim, Stix, Yuppie, Fruity, Maxi Cup, Çilek Buz, Net, Panda, Mini Buzz, Dolce Vita, Maraş Kesme, Maraş Usulü, Multipack, Ev Pandasi 1lt, Ev Pandasi 2lt.

Panda Müşteri Hizmetleri Numarası 

Kurulduğu günden ibu yana yalnızca müşteri tatminiyeti diyen Panda, bu doğrultuda teknolojinin getirdiği tüm olanakları kullanmaktadır. Çağrı merkezi servisi ile üyelerine ulaşmayı amacı olan firma, alanında uzman personel ile bu platformda hizmet vermeye devam etmektedir. 0 800 211 22 22 numaralı çağrı merkezi ile hizmet veren firma, müşteri tatminiyeti yönünden elinden gelen tüm çabayı göstermektedir. Bu çağrı merkezinin yanında 444 76 32 numarası ile üyelerinin sıkıntılarını dinleyen firma, her an üyelerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Panda müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Panda Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma 

Dondurma sektörünün öncülerinden olan Panda, sektöre girdiği günden bu yana dondurma alanında yön veren firmalardan biri haline gelmiştir. Tüm bunları müşteri tatminiyeti kapsamı içinde çalışmasına borçlu olan firma, bu bağlamda 0 800 211 22 22 ve 444 76 32 numaralı çağrı merkezi platformu kurmuştur. Müşterilerinin yaşadığı tüm sorun ve sıkıntılara anında ulaşmayı amacı olan firma, alanında uzman personeller ile bu alanda hizmet vermektedir. Dondurma denince akla gelen firma, müşteri tatminiyetini misyon haline getirmiş durumdadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Panda müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Panda Şikayet Hattı

Müşterilerinin her an yanında olan Panda şifrketi, bu bağlamda kurduğu çağrı merkezi platformunu ile üyelerinin her an yanında olmayı kendisine görev edinmiş durumdadır. Bu bağlamda yalnızca çağrı merkezi ile değil, bunun yanı sıra şikayet hattı ile üyelerinin yaşadığı sorun ve sıkıntılara anında müdahale etmek istemektedir. http://www.panda.com.tr adresinden ulaşabileceğiniz şikayet hattı ile yaşadığınız her türlü sorun ve şikayeti bildirebilirsiniz. Aynı zamanda çağrı merkezi üzerinde yaşadığınız poblemleri bu platform üzerinden iletebilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Panda müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Panda şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Panda’nın 0800’lü ve 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Panda ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, bayilik ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz. Ayrıca aşağıda bulunan aktif olarak kullanılan mail adresi ve iletişim formu ile de görüşme sağlayabilirsiniz.

Panda Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0800 211 22 22
444 76 32

Panda İletişim Mail Adresi
musterihizmetleri@panda.com.tr

Panda Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 76 32

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Panda çağrı merkezi numarasına 444 76 32 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Panda iletişim bilgileri, Panda telefon no, Panda irtibat tel, Panda canlı destek, Panda müşteri temsilcisi, Panda şikayet hattı, Panda müşteri hizmetleri numarası, Panda çağrı merkezi numarası, Panda iletişim numarası, Panda çağrı merkezi, Panda müşteri hizmetleri direk bağlanma

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu