Müşteri Hizmetleri

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Pakpen çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Pakpen müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Pakpen şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Pakpen müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Pakpen yani Pakpen Plastik Boru ve Yapı Elemanları Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi, 1989 senesinde Konya’da kurulmuştur. Yurdumuzda toplam 1500 satış noktası bulunan Pakpen, ülkemizin ileri gelen öncü pencere markalarından biri olma özelliğini taşır.

Pakpen yalnızca yurdumuzda değil dünya çapında de ihracatlarını sağlamaktadır. Pakpen’in satış yaptığı bazı ülkeler şöyledir; Afganistan, Azerbaycan, Bulgaristan, Cezayir, Etiyopya, Finlandiya, Fransa, Gürcistan, Hollanda, Irak, İngiltere, İspanya, İsveç, İtalya, K.K.T.C., Katar, Kazakistan, Kırgızistan, KS, Kuveyt, Küba, Libya, Lübnan, Macaristan, Makedonya, Malta, Mısır, Moritanya, Nijerya, Özbekistan, Pakistan, Polonya, Romanya, Rusya Fed., Suudi Arabistan, Tacikistan, Türkmenistan, Ukrayna ve Ürdün.

Pakpen Çağrı Merkezi Numarası

Pakpen ailesi olarak; çok uzun senelerdan beri etkili misyon ve yenilikçi vizyon anlayışımız içerisinde, en kaliteli olanı sizlere sunmayı amaçlamaktayız. Sadece satış öncesinde değil; hem satış anında hem de satış ardından sizlere vermiş olduğumuz destek ile senelerdır aynı özveri ve çalışma azmini siz değerli okurlarımız için tasarlıyoruz. İnovasyon anlamında; gelişen dünya trendleri noktasında, her şeyi kontrol altında tutarak sizlere ulaştırıyoruz. Pencere deyince akla direkt geliyor ve bu popülerliğin de büyüsüne kapılmadan, daha çok üreterek devam etmekteuz. Müşteri iletişimi bu bağlamda yüksek bir düzeyye çıkartmamız ile birlikte; geri dönüşlerinizi, talep ve önerilerinizi, şikâyetlerinizi; alanında balakalı ve bi hayli alakalı olan ekibimiz ile karşılıyoruz. Pakpen çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Pakpen Müşteri Hizmetleri Numarası

Pakpen; yalnızca sunduğu kaliteli ürün anlayışı ile değil, müşterilerle ilişkisi kapsamı içinde da bi hayli takdir edilmektedir. Bu takdirin sebebi; karşılaşılan sorunlara, uygun ve kısa bir sürede hemen dönüş gerçekleştirerek, müşterisini en iyi anlayacak çerçevede hizmet sağlamaktadır. Müşterilerin beklenti ve isteklerini bi hayli hızlı olarak yerine getiren Pakpen’e goğrudan telefonunuzla ulaşmanız da olabilecekdür. Ürününüz ile alakalı bilgi almak, detaylara ulaşmak ve herhangi bir şikayetinizi dile getirmek için Pakpen müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. Pakpen’e ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarasını 0332 239 14 olarak tuşlayabilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Pakpen müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Pakpen Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Yukarıda vermiş olduğumuz müşteri hizmetleri numarası ile direk bağlantı kurabilmeniz olabilecekdür. Müşterilerin her türlü istek dilek ve şikayetleri çağrı merkezlerimizde kayıt altına alınmaktadır.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Pakpen müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Pakpen Şikayet Hattı

Pakpen müşteri hizmetlerine yalnızca ürünlerle alakalı bilgi almak için değil; farklı konularda da önerilerinizi iletmek için de varabilirsiniz. Özellikle şikâyetlerinizi iletebileceğiniz Pakpen şikayet hattı aracılığıyla, müşteri ilişkileri noktasında bir destek sağlayabilirsiniz. Yine şikayetinizi bildirmek için, müşteri hizmetleri numarasını kullanabilirsiniz. Bu hizmet ağı aracılığıyla; dilediğiniz şikayeti, bu numaraya bildirebilirsiniz. Aynı zamanda Pakpen ile ilgili merak ettikleriniz varsa ve çözüm bulmak isteği içindeyseniz sitemizi ziyaret edebilirsiniz. http://www.pakpen.com.tr/iletisim.aspx üzerinden iletişim detaylarımıza ulaşabilir, bize varabilirsiniz. Farklı türden önerileriniz, istekleriniz veya bize iletmek istediğiniz herhangi bir detay varsa, bizimle goğrudan görüşme sağlayabilirsiniz. Tüm fikirleriniz, bizim için bi hayli mühim bir konumdadır. Çünkü beklentinizi bilmek, size hizmet sunmamızı daha da kolaylaştıracak ve size istediğinizi en kısa yoldan vermemiz hususunda yol gösterecektır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Pakpen müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Pakpen şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Adres:  Organize Sanayi Bölgesi Evrenköy Cad No:11 K:1 Selçuklu – KONYA
Telefon: +90 332 239 14 30 (Pbx)
Fax: +90 332 239 14 38
E Mail: [email protected]

Pakpen’in 0332’li bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla herhangi bir Pakpen ürünü ile alakalı tüm detaylı bilgilere ulaşabilir; teknik destek alabilir, istek, soru, öneri ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Pakpen Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0332 239 14

Arama Kelimeleri: pakpen iletişim bilgileri, pakpen telefon no, pakpen irtibat tel, pakpen canlı destek, pakpen müşteri temsilcisi, pakpen şikayet hattı, pakpen müşteri hizmetleri numarası, pakpen çağrı merkezi numarası, pakpen iletişim numarası, pakpen çağrı merkezi, pakpen müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu