Bilgi Arşivi

Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Pakmaya İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Pakmaya’da çalışmak isteyenlere müjde! Pakmaya iş ilanları, iş başvurusu, Pakmaya işçi alımı haberleri makalemizde.

Pakmaya fabrikasının kurucu olan Mustafa Nevzat Bey, 1923 senesinde ilk kez ilaç sektörü içinde çalışmalar yürütmekteydi. Daha sonra 1973 senesinde gıda sektörüne geçerek Pakmaya fabrikasını kurmuştur. 

Maya, hamur işlerinin vazgeçilmez malzemelerinden birine haline gelmiştir ve bu Pakmaya’nın yaygınlaşması aracılığıyla olmuştur. Köklü bir çalışma yaşamına sahip olan Pakmaya, düzenli olarak işçi alımı da yapmaktadır.

Pakmaya İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuPakmaya İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Pakmaya Güncel İş İlanları

1973 senesinde çalışmaya yaşamına başlayan Pakmaya, gün geçtikçe çalışma alanlarını genişletmiş ve bu büyüme aracılığıyla de personel ihtiyacı duymuştur. Günümüzde de hala çalışmaları sürdürmekte olup işçi almaya sürdürmektedir. 

Pakmaya adı altında hizmet vermek isteyen bireyler, bu konu ile alakalı ilan haberi paylaşan; kariyer.net, eleman.net gibi birden fazla internet sitesinden detaylı bilgi elde edebilir. Aynı zamanda bu sitelerde başvuru yapılabilecek formlar da bulunmaktadır. 

No Pozisyonlar Lokasyon
1 İhracat Pazarlama Sorumlusu (Afrika) İstanbul(Avr.)
2 Genel Başvuru İzmir
3 Genel Başvuru Kocaeli

Pakmaya İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Pakmaya, bi hayli köklü bir firma olmakla birlikte kaliteli çalışma süreçleri izlemeyi hedeflemektedir ve bu bağlamda işçi alımı yaparken bi hayli titiz ve seçici davranmaktadır. Pakmaya ile çalışmak isteyen bireyler aşağıda bulunan şartlara uygun olmalıdır.

Sözlü ve yazılı olarak iletişim kurabilmek

Takım haline çalışabilmek

Sorumluluk sahibi olmak

Üniversite mezunu olmak

En az 2-3 yıl iş deneyimine sahip olmak

Erkek adayların askerlik görevlerini tamamlamış olması

Bu şartlara uygun olan bireyler Pakmaya ile çalışabilmektedir. Bu sektörde başarılı bulunacağına inanan ve kendisine tanımlanan işi yerine getirebileceğini düşünen bireyler kariyer sitelerinde bulunan başvuru formlarını eksiksiz bir biçimde tamamlayarak siteye iletmelidir. Başvuru sonucu, formda paylaşılan –posta adresine yahut telefon numarasına bildirilmektedir.

Pakmaya İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Pakmaya çatısı altında hizmet vermek isteyenlerin başvurabilecekleri pozisyonlar;

  • İş Güvenliği Uzmanı
  • Pastacılık Uzmanı
  • Bölge Satış Yöneticisi
  • İç Piyasa Lojistik ve Krediler Yöneticisi
  • İhracat Pazarlama Uzmanı
  • İnsan Kaynakları Elemanı

Yukarıda bulunan pozisyonlar, farklı alanlara ait olmakla birlikte donanımlı bilgiye sahip olmayı gerektirmektedir. Yönetici olacak bireylerin bu alanda profesyonel olması beklenirken, pastacılık alanında çalışacak bireylerden de el becerilerinin iyi olması beklenmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu