Başvurular

Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri

Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Özşanal Çalışma ve Mesai Saatleri

Özşanal Mağazaları üyelerine kredi kartı olmadan, anlaşmali taksitli alışveriş olanağı ve faiz ödemeden alışveriş yapmanın rahatlıklarını sunan nadir firmalar içinde bulunmakta. Beyaz eşya, ısıtma ve soğutma ürünleri, tekstil ve teknoloji gibi birbirinden farklı alanlarda geniş bir ürün yelpazesine sahip olan özşanal mağazaları Türkiye’nin birden çok ilinde faaliyet göstermektedir. Peki Özşanal mağazaları sabah saat kaçta açılıyor, akşam saat kaçta kapanıyor, saat kaça kadar açık? Özşanal çalışma saatleri, mesai saatleri ile çalışma günleri yani hangi günler açık, hangi günler kapalı yazımızın devamında bulacaksınızdır.

Özşanal Mağazaları Çalışma, Mesai Saatleri 2021

Özşanal mağazaları çalışma saatleri içinde üyelerine güvenilir alışveriş olanağı sağlamaktadır. Açılış saati tüm mağazalarında 9:00 olan özşanal mağazaları 20:30’a kadar üyelerine hizmet vermeye sürdürmekte. Aynı zamanda mağazanın internet üzerinden online mağazası aracılığı ile alişveriş yapabilme olanağı bulunmakta.

Özşanal Mağazaları Açılış Kapanış Saatleri 2021

Özşanal Mağazaları sabah saat 09:00’da hizmet vermeye başlamaktadır. Özşanal şubeleri akşamları ise saat 20:30’da kapanmaktadır. Mağazalar öğlenleri de açıktır yani öğle arası tatili uygulanmamaktadır.

Özşanal Sabah Saat Kaçta Açılıyor : Özşanal mağazaları sabahları saat 09:00’da açılmaktadır.

Özşanal Mağazaları Akşam Saat Kaçta Kapanıyor : Özşanal mağazaları akşamları saat 20:30’da kapanmaktadır.

Özşanal Mağazaları Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : Özşanal mağazaları hafta içi ( Pazartesi, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ) ve hafta sonları ( cumartesi, pazar ) günleri üyelerine hizmet sağlamaktadır. 

Özşanal Mağazaları Bayramda Açık Mı : Özşanal mağazaları; Ramazan Bayramı, Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve 1 Ocak, 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos ve 15 Temmuz gibi resmi tatil günlerinde açıktır.

Bu makalemizde Özşanal mağazaları çalışma saatleri yani açılış saatleri ve kapanış saatleri ile ilgili geniş bir şekilde bilgiler verdik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu