Müşteri Hizmetleri

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Özel Öztan Hastanesi, Uğur ÖZTAN aracılığıyla 1988 senesinde kurulmuş olan özel sağlık kuruluşudur. Uşak ilimizin en fazla tercih edilen hastanelerinden birisi olan Öztan Hastanesi hasta tatminiyetini benimsemiş politikası ile her geçen gün büyümektedir.

Öztan Hastanesi, bir çok alanda hastalarına hizmet vermektedir. Hastanede bulunan bölümler şu biçimdedir; Beyin Ve Sinir Cerrahisi, Cildiye, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Çocuk Endokrinolojisi, Dahiliye, Fizik Tedavi Ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi, Plastik ve Estetik Cerrahi, Üroloji, Beslenme Ve Diyet, Psikoloji.

Özel Öztan Hastanesi’nin 0276’lı bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Öztan Hastanesinde bulunan bölümler ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, randevu alabilir, doktorlar ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi belirtebilirsiniz.

Özel Öztan Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0276 216 16 00

Arama Kelimeleri: özel öztan hastanesi iletişim bilgileri, özel öztan hastanesi telefon no, özel öztan hastanesi irtibat tel, özel öztan hastanesi canlı destek, özel öztan hastanesi müşteri temsilcisi, özel öztan hastanesi şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu