Müşteri Hizmetleri

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Medifema Hastanesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Medifema Hastanesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi, İzmir’in Torbalı beldesinde kurulmuştur. 2013 senesinde hasta kabulüne başlanmıştır. Toplamda 113 adet hasta yatağı, 37 adet yoğun bakım yatağı, 12 acil ünite yatağı, 8 adet erişkin 4 adet çocuk gözlem yatağı, 4 adet genel 2 adet bölgesel ameliyathane, 2 adet doğumhane ve 15 adet küvöz ile hastalarına hizmet vermektedir. Hastalarına 5 yıldızlı otel konforu sağlayarak, her geçen gün gelişen ve yenilikçi politikalarıyla gözde hastaneler içinde olmuştur.

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

İzmir’in en gözde hastanelerinden olup, çevre şehirlerden de bi hayli rağbet gören Özel Medifema Hastanesi sağlık denince akla ilk gelen hastanelerdendir. Tam bir donanımla hizmet veren sağlık birimlerimiz ve işinde uzman doktor kadromuzla hastalıkta ve sağlıkta her zaman yanınızda olmaktan gurur duyuyoruz.Tüm hizmet veya uygulamalarımızın da her daim arkasında durmaktayız. Hastanemizle alakalı veya doğrudan hastanemizde yaşadığınız bir sorun olduğunda çağrı merkezimizde görevli personelimizle görüşme sağlayabilirsiniz. Gerek tatminiyetinizi sunmak ve gerekse sorununizi bildirmek adına her zaman aktif olarak siz değerli okurlarımız için çalışmaktayız. Özel Medifema Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Sağlıklı bir hayat din, dil, ırk gözetmeksizin her bireyin hakkıdır. Sizlerin her zaman sağlığınızı koruyabilmek veya hastalığınız sebebiyle kaybetmiş olduğunuz sağlığınızı yeniden kazandırabilmek en birincil vizyonumuz ve misyonumuzdur. Bu hizmetimiz ve birimlerimiz/ çalışanlarımız siz değerli okurlarımız için görevlerini yaparlarken yaşanan olası aksaklık, hata veya bir sorunda da her zaman olduğu gibi yanınızdayız. Böylesi durumlar için; 0232 854 1 854 müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere varabilirsiniz. Bütün telefon görüşmeleri kayıt altında yapıldığı gibi, hastaların bilgileri de gizli tutulmaktadır. Amacımız tatminiyetsizliğiniz çözmek üzerindedir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Medifema Hastanesimüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Medifema Hastanesi hastalarının yaşadığı her müşkül ve problemde yanında olan bir sağlık kurumudur. Memnuniyetiniz en mühim geri dönüş ve bunun yanı sıra bizlerin de çalışma motivasyonumuzu besleyen yegane unsurdur. Bu bağlamda yaşanabilecek aksaklıklar adına müşteri hizmetleri hattımıza direkt bağlanmak için 0232 854 1 854 numaralı iletişim hattımızı arayabilirsiniz. Devamında hasta hakları birimine bağlanmak ve  danışmak için “5”i tuşlamanız gerekmektedir. Böylelikle goğrudan sıkıntınızı anlatmak istediğiniz müşteri temsilcimize bağlanmış olursunuz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Medifema Hastanesi müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Özel Medifema Hastanesi Şikayet Hattı

Özel Medifema Hastanesi şikayet hattı, canlarını bize emanet eden kıymetli hasta ve danışanlarımızın tecrübe ettikleri her türlü poblemleri çözüme ulaştırmak için sizlere hizmet vermektedir. Müşteri hizmetleri numaramızdan bizlere ulaşamaz veya sorununuzu neticeye kavuşturamazsanız, resmi sitemizden https://www.medifema.com.tr/tatminiyet-ve-sikayet  kategorisinden şikayet veya tatminiyetinize dair tüm isteklerinizi bize bildirebilirsiniz. En kısa bir sürede alakalı birimlerimiz aracılığıyla desteğimiz ile birlikte sizlere dönüş sağlanacaktır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Özel Medifema Hastanesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Özel Medifema Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres: Ayrancılar Mah. Kocatepe Cad. No.1 Torbalı – İzmir

Telefon Numarası: 0232 854 1 854

E Posta Adresi: info@medifema.com.tr

Özel Medifema Hastanesi’nin 7/24 aktif olarak ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla doktorlar ile ilgili bilgi alabilir, randevu alabilir, aklınıza takılan tüm sorulara yanıt bulacaksınızdır. Ayrıca web sitelerinde bulunan iletişim formu aracılığıyla istek, soru, öneri ve şikayetlerinizi basit bir şekilde iletebilirsiniz.

Özel Medifema Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0533 136 13 52 – 53 – 54
0232 854 1 854

Özel Medifema Hastanesi İletişim Formu

Arama Kelimeleri: özel medifema hastanesi iletişim bilgileri, özel medifema hastanesi telefon no, özel medifema hastanesi irtibat tel, özel medifema hastanesi canlı destek, özel medifema hastanesi müşteri temsilcisi, özel medifema hastanesi şikayet hattı, özel medifema hastanesi müşteri hizmetleri numarası, özel medifema hastanesi çağrı merkezi numarası, özel medifema hastanesi iletişim numarası, özel medifema hastanesi çağrı merkezi, özel medifema hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu