Müşteri Hizmetleri

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Özel Başkent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özel Başkent Hastanesi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Özel Başkent Hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

1982 senesinde Ankara’da kurulan Özel Başkent Hastanesi, 501 yatak kapasitesine sahip rahat ve teknolojik alt yapıya sahiptir. Türkiye’nin organ naklinde ve diğer alanlarda çok mühim yeri olan Özel Başkent Hastanesinin tanı ve tedavi aşamasında çok başarılısının sebebi alanlarında en uzman doktor ve çalışma ekibine sahiptir. 14 tane 7/24 hizmet veren ameliyathaneye sahip olamakla birlikte bu bölümde 4 yataklı gözlem odasına sahiptir.

Hasta ve hasta yakınlarına en iyi en sağlıklı hizmeti vermek için gelişime açık olan Özel Başkent Hastanesi gittikçe artan hasta sayısından dolayı her açıdan gelişmekte ve büyümekte.

Özel Başkent Hastanesinin, Adana’da Dr.Turgut Noyan Uygulama ve Araştırma Merkezi, Alanya’da Uygulama ve Araştırma Merkezi, İstanbul’da Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi, İzmir’de Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi, Konya’da Uygulama ve Araştırma Merkezi Şubeleri mevcuttur. Özel Başkent Hastanesi, Dahili Tıp Bölümleri, Cerrahi Tıp Bölümleri, Tanı ve Tedavi Klinikleri’ne sahiptir. Özel Başkent Hastanesi Online işlem, Telefon ile Randevu ve çağrı Merkezi ile ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi Numarası

Güler yüzlü, hasta sağlığını önemseyen, profesyonel kadrosu ile  Özel Başkent Hastanesi 2007 senesinden beri özenle siz değerli okurlarımız için hizmet vermektedir. Gelişen, teknolojiyi yakında zamandan takip eden, yeniliğe açık ve her şeyin üzerinde sağlığı temel alan bir çalışma politikası yürütmektedir. Hastanemize gelip her türlü bilgi alacağınız gibi size aynı bilgileri çağrı merkezlerimiz aracılığı ile de sunmaktayız. İletişim numaralarımızı arayarak, randevu alma işlemlerini ve bu hususta uymanız gerekenleri öğrenebilirsiniz. Hastanemize verdiğiniz bilgiler tamamen hastanın gizlilik hakları çerçevesinde kaydedilir ve korunur. Çağrı merkezimizde çalışan personellerimiz sizin her türlü bilgi gereksiniminizı karşılamak için büyük bir özveri ile çalışmaktadır. Size hastane rehberi olmaktadır.

Özel Başkent Hastanesi çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özel Başkent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Numarası

Özel Başkent Hastanesi hasta ve hasta yakınlarının tatminiyeti için, insan sağlığını temel alan çalışma politikası ile hizmet vermektedir. Hastanemiz size birebir görüşmelerin yanında telefon ile bilgi verme avantajı sunuyor. Hastane fiyatlarıni, poliklinik detaylarını, tahlil sonuçları ile ilgili bilgileri ve hastane ile alakalı aklınıza takılan her detayı müşteri hizmetlerini arayarak öğrenebilirsiniz. Bir sorununuz olduğu zaman 0392 223 6695 telefon numarası sizi en doğru biçimde aradığınız birime  yönlendirecektir.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özel Başkent Hastanesi müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Özel Başkent Hastanesi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özel Başkent Hastanesi insan sağlığının öneminin bilincinde ve bu ilkeyi temel alarak çalışmalarını yürüten bir hastanedir. Hastanemize şahsen gelemeyip doktorlarınızdan bilgi almanızın gerektiği durumlarda müşteri hizmetlerini arayarak doktorunuza bağlanmak istediğinizi belirtebilirsiniz. Böylelikle personellerimiz sizi hemen aradığınız doktora ulaştıracaktır. Aradığınız doktorun dahili numarasını biliyor iseniz hastanemizi aradıktan sonra dahili numarayı tuşlayarak hemen doktorunuza varabilirsiniz. Ayrıca daha ayrıntılı bilgi için ozelbaskentsitesi.com internet sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özel Başkent Hastanesi müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Özel Başkent Hastanesi Şikayet Hattı

Hasta ve hasta yakınlarının tatminiyeti bizim için mühimdir. Öncelikle sizin şikayet edebileceğiniz bir durumun oluşmaması için her şeyi düşünmeye özen gösteriyoruz. Lakin yine de olursa Özel Başkent Hastanesi olarak siz kıymetli hastalarımızın her türlü şikayetine çözüm bulmaya ve isteklerinizi yerine getirmeye gayret gösteriyoruz. Bizimle alakalı şikayetlerinizi arayarak veya internet sitemizden bize yazarak bildirebilirsiniz. En kısa bir sürede büyük bir titizlikle çözülecektir. Sağlığınız bizim için çok kıymetlidir.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Özel Başkent Hastanesi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Özel Başkent Hastanesi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özel Başkent Hastanesi Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
0312 203 68 68

Online İletişim

Arama Kelimeleri: özel başkent hastanesi iletişim bilgileri, özel başkent hastanesi telefon no, özel başkent hastanesi irtibat tel, özel başkent hastanesi canlı destek, özel başkent hastanesi müşteri temsilcisi, özel başkent hastanesi şikayet hattı, özel başkent hastanesi müşteri hizmetleri numarası, özel başkent hastanesi çağrı merkezi numarası, özel başkent hastanesi iletişim numarası, özel başkent hastanesi çağrı merkezi, özel başkent hastanesi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu