Müşteri Hizmetleri

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Özdilekteyim çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Özdilekteyim şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Özdilekteyim müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Özdilekteyim Çağrı Merkezi Numarası

Özdilek market ve mağaza olarak iki bölümde hizmet vermektedir. Özdilek çağrı merkezi, markamızın ismi ve değeri gibi çağrı merkezi hizmetiyle de zengin bir içeriğe, kaliteli bir servise sahiptir. Antalya, Bursa, Kocaeli, Eskişehir, Uşak, İzmir ve Yalova’da bulunan mağazalarımızda size en iyi hizmeti sunmak için varız. Günden güne kendimizi daha da geliştiriyor, siz kıymetli üyelerimize en iyi hizmeti sunmak için çalışıyoruz. Her türlü soru, önerileriniz, şikâyetleriniz için her türlü platformlar da olduğu gibi ( sosyal platform, facebook, instagram, Sosyal paylaşım platformu Twitter, YouTube) çağrı merkezimizi doğrudan arayarak da varabilirsiniz.

Özdilekteyim çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Özdilekteyim Müşteri Hizmetleri Numarası

Özdilek müşteri hizmetlerine 444 88 71 çağrı merkezinden varabilirsiniz. Ayrıca 0 533 788 86 86 telefonundan bizi arayabilirsiniz. info@özdilekteyim.com adresinden bize e-mail gönderebilirsiniz. Özdilek müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde ve hızlı bir biçimde ulaşılmasının sırrı sunduğu her hizmet için ayrı bir müşteri hizmetlerinin olmasıdır. Özdilek mağaza ve market olarak iki ayrı sektörde hizmet vermektedir. Bizlere Özdilekteyim.Com Web adresinden ulaşılabilir, sipariş verebilir, her türlü şikayet, öneri ve isteklerinizi bize iletebilirsiniz. Sizin güvenliğinizin sağlandığı web adresimizde en son teknoloji ile güvenli alışveriş yapabilir ve poblemlerinızı bize iletebilirsiniz.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası üzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Özdilekteyim Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Özdilek müşteri hizmetlerine direk bağlanabilirsiniz. Size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, doğrudan müşteri temsilcilerimize bağlanmak için, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi ifade ederek bu hizmete hızlı bir biçimde varabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi iletip istediğiniz hizmete yanıt alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Özdilekteyim müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Özdilekteyim Şikayet Hattı

Değerli üyelerimiz, öneriniz veya bir şikayetiniz varsa sizin için oluşturduğumuz Özdilek şikayet hattı bu gereksiniminiza yanıt vermektedir. Yani satın alıp kullandığınız bir üründe problem yaşanıyorsa veya size sunulan hizmetlerimizde aksaklık tespit ettiyseniz, şikayet hattımızı arayabilirsiniz. Bizde şikayetinizi en bi hayli hızlı ve nizami bir biçimde inceler ve şikayet ettiğiniz konuyu çözmek için buradayız. Sizlere yardımcı olmak bize tatminiyet veriyor. Taleplerinizi en kısa bir sürede halletmek, yanıtlamak ve sizin bize duyduğunun güveni boşa çıkarmamaktan gurur dikazz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Özdilekteyim müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Özdilekteyim şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Özdilekteyim Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 88 71

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Özdilekteyim çağrı merkezi numarasına 444 88 71 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Özdilek Alışveriş Merkezi ve Tekstil Sanayi Anonim Şirketi

Adres: Soğanlı Mah. İstanbul Cad. No.343 / 345 Osmangazi / Bursa

E Posta Adresi: info@ozdilekteyim.com

Çağrı Merkezi Numarası: 444 88 71

Whatsapp Hattı: 0533 788 86 86

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Özdilekteyim iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Özdilekteyim sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Özdilekteyim iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Özdilekteyim iletişim bilgileri, Özdilekteyim telefon no, Özdilekteyim irtibat tel, Özdilekteyim canlı destek, Özdilekteyim müşteri temsilcisi, Özdilekteyim şikayet hattı, Özdilekteyim müşteri hizmetleri numarası, Özdilekteyim çağrı merkezi numarası, Özdilekteyim iletişim numarası, Özdilekteyim çağrı merkezi, Özdilekteyim müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu