Bilgi Arşivi

Özdilek Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Özdilek Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Özdilek Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Özdilek Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Özdilek Holding Personel Alımı ve İş Başvurusu Güncel 

Özdilek Holding’de çalışmak isteyenlere müjde! Özdilek Holding iş ilanları, iş başvurusu, Özdilek Holding işçi alımı haberleri makalemizde.

1971 senesinde Bursa’da kurulan Özdilek Holding, AVM, tekstil, turizm ve havayolu gibi alanlarda faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 500 sanayi kuruluşu içinde bulunan şirket,  50. yılına doğru kuvvetli adımlarla ilerlerken, ilk günkü heyecanı ve inancı ile gelişimini sürdürmektedir.

Özdilek Holding, hizmet verdiği sektörlerde 7.000’i aşan personeli ile yılda 70 Milyon müşteriye ulaşmaktadır.

Özdilek Holding, Personel Alımı ve İş BaşvurusuÖzdilek Holding, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Özdilek Holding İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sürekli olarak büyüme gösteren Özdilek Holding, ülkemizin çeşitli illerinde faaliyete girdiği çeşitli sektörlerde devamlı olarak işçi alımı gerçekleştirmektedir.

Bu personel alımlarını resmî web sitesine ek olarak ülkemizdeki kariyer portallarından gerçekleştiren Özdilek Holding, iş ilanlarını eleman.net ve kariyer.net adresi üzerinden yayımlamaktadır.

Eleman.net adresi günde binlerce birinin ziyaret ederek kariyer fırsatı aradığı ülkemizin en büyük iş ilanı sitelerinden bir tanesi.

Bu adres üzerinden Özdilek Holdinge iş başvurusunda bulunmak için izlenmesi gereken adımlar bi hayli kolay.

Bunun için yapmanız gereken tek şey Eleman.net adresinde sağ üst bölümde bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra çıkan pencereden Özgeçmiş Oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Özdilek Holding’in tüm açık pozisyonlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olan kariyer.net adresinde ise güncel olarak bulunan 20’den fazla iş ilanına bi hayli hızlıca başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bilgi ve tecrübelerinizi detaylıca içeren bir özgeçmişi oluşturduğunuz bu hesaba yüklemelisiniz.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz. Bu yükleme işleminden sonra Özdilek Holding’in tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

Özdilek Holding resmî web sitesi aracılığı ile de sürekli olarak olarak güncel bir biçimde iş ilanları yayımlamaktadır. Bu bağlamda linkini yazımızın devamında bulacağınız bu adresi sürekli olarak takip ederek bir çok iş fırsatı yakalayabilirsiniz.

Tüm platformları sıra sıra gezmek yerine aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığımız tablo ve linkleri tercih ederek Özdilek Holding adı altında bulunan 100’e yakın ilanı basit bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

Özdilek Holding İş İlanları

Temelleri 1971 senesinde atılan Özdilek Holding, kurumsallaşmaya verdiği önem ile resmî web sitesi üzerinden goğrudan da işçi alımı gerçekleştirmektedir. Firmanın Kariyer Sayfasını ziyaret ederek sürekli olarak olarak güncellen onlarca iş ilanından ilk kez haberdar olabilirsiniz.

Pozisyon Lokasyon Başvur
Teknik Bakım Elemanı (İstanbul İstanbul(Avr.) Başvur!
Bahçıvan İstanbul (Tümü) Başvur!
Komi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Başvur!
Kurumsal Satış Yetkilisi İstanbul(Avr.) Başvur!
Teknik Yönetici (Elektrik Elek İstanbul (Tümü) Başvur!
Bilgi Teknolojileri Yöneticisi Bursa Başvur!
Java Yazılım Uzmanı Bursa Başvur!
SAP Yazılım Uzmanı Bursa Başvur!
Resepsiyon Elemanı (İstanbul) İstanbul (Tümü) Başvur!
Satın Alma Şefi (İstanbul) İstanbul(Avr.) Başvur!
Makine Mühendisi Antalya Başvur!
Motorlu Kurye (Geçit) Bursa Başvur!
Pasta Ustası (İzmir) Bursa Başvur!
Garson İstanbul(Avr.) Başvur!
Teknik Bakım Elemanı Bursa Başvur!
Pasta Ustası Bursa Başvur!
İç Denetçi Bursa Başvur!
Kat Hizmetleri Şefi İstanbul (Tümü) Başvur!
Oto Yağ ve Lastik Değişim Elem Bursa Başvur!
Küçükbaş Hayvan Alım Sorumlusu Bursa Başvur!

Daha fazla Özdi̇lek Holdi̇ng iş ilanı için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu