Müşteri Hizmetleri

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Oysho, 1977 senesinde İspanya merkezli olarak Inditex Grubu bünyesinde kurulmuş dünyaca ünlü kadın iç giyim markasıdır. Dünya üzerinde bi hayli ünlü olan Oysho, toplamda 37 ülkede bulunan 543 mağazası ile faaliyetlerini hızla sürdürmektedir. Kaliteli ve yenilikçi moda anlayışı ile bir çok birinin gözde markası ve tercihi olmuştur. Yurdumuzda toplam 21 adet mağazası bulunmaktadır.

Oysho’da onlarca bölümde bulunan binlerce ürün seçeneği ile üyelerine bi hayli bol seçenek sağlamaktadır. Oysho’da bulunan ürünlerin genel ürün kategorileri şöyledir; sütyen, iç giyim, pijamalar, homewear, yüzme, plaj koleksiyonu, spor ayakkabı, campaign.

Oysho’nun 00800’lü ve 0850’lü birer çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Oysho ürünleri ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilir, size yakın satış noktalarını öğrenebilir, satış ardından ürün teslimatı ve ödeme ile ilgili bilgi alabilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilir; istek, soru, öneri ve görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Oysho Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
00800 448 82 10 99
0850 282 50 08

Arama Kelimeleri: oysho iletişim bilgileri, oysho telefon no, oysho irtibat tel, oysho canlı destek, oysho müşteri temsilcisi, oysho şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu