Bilgi Arşivi

Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Oyak Renault İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Oyak Renault’ta çalışmak isteyen adaylara müjde. Oyak Renault bünyesine dahil olup Oyak Renault’a iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Oyak Renault işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Oyak Renault’un açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Fransız otomobil devi Renault ve ülkemizdeki OYAKBANK’ın katılımı ile 1969 senesinde kurulan Oyak Renault,  inek araçları ve mekanik parçalarının üretimini ve ihracatını gerçekleştirmektedir.

Oyak Renault’un Bursa ilimizde bulunan fabrikası yıllık 360.000’den fazla otomobil ve 750 bin motor üretim kapasitesine sahip olup, bu bağlamda Renault’un Avrupa dışında bulunan en yüksek kapasiteli fabrikası konumundadır.

Avrupa’nın bunun yanında bir çok ülkeye otomobil ihracı gerçekleştiren Oyak Renault, ülkemizdeki en büyük otomotiv firmalarından biridir. Ütenini gerçekleştirdiği otomobillerin %80’ini yurt dışına ihraç etmektedir.

Kurulduğu günden bu yana, büyümesine hız kesmeden devam eden Oyak Renault, 6.000’den fazla çalışanı ile ülkemizdeki en büyük otomobil markası konumundadır.

Oyak Renault İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuOyak Renault İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Oyak Renault İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Oyak Renault fabrikalarına ve genel merkezine ihtiyaçları ışığında ihtiyaç duyduğu personelleri kariyer.net ve resmî web adresi üzerinden paylaşımı yaptığı iş ilanları ile gerçekleştirmektedir.

Kariyer.net adresinde bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunmak için adrese girerek bir hesap oluşturmalı ve güncel bir özgeçmişi oluşturduğunuz hesaba yüklemlesiniz.  Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak üyelik işlemlerini saniyeler içinde tamamlayabilirsiniz.

Bu adımdan sonra güncel detaylarınızi içeren bir özgeçmişi hesabınıza yükleyerek Oyak Renault’un tüm iş ilanlarına başvuruda bulunabilirsiniz.

oyak-renault.com adresine giderek insan kaynakları sayfasına ulaşabilir ve burada bulunan iş başvuru formunu doldurarak yahut açık pozisyonları inceleyerek Oyak Renault’un sunduğu tüm kariyer fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Kariyer.net adresinde bulunan Oyak Renault iş ilanlarını basit bir şekilde incelemek için aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırladığınız linkleri kullanabilirsiniz.

Oyak Renault İş İlanları

Staj başvurusu, iş başvuru formu ve paylaşımı yaptığı açık pozisyonlar ile sürekli olarak olarak işçi alımı gerçekleştiren Oyak Renault, Dünya standartlarındaki insan kaynakları politikaları ile herkesin çalışma fırsatı çalışmak isteyeceği bir marka. Oyak Renault ile alakalı tüm iş ilanlarını ve güncel bilgileri takip etmek için sitemizi sürekli olarak ziyaret etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Information Systems Responsible Bursa
2 Orvılle 4 Mevsim Bursa
3 Industrial Relations Responsible Bursa

Oyak Renault iş başvuru formuna ulaşmak için tıklayın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu