Müşteri Hizmetleri

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Otelz çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Otelz müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Otelzşikayet hattına ulaşabilirsiniz. Otelz müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Otelz Çağrı Merkezi Numarası

Zonline Ticaret ve Turizm AŞ aracılığıyla kurulan site, tüm üyelerine internetten otel aramayı kolaylaştırmak için dizayn edilmiştır. Sektördeki varlığını 2013 senesinden beri sürdüren kuruma bağlı olarak çalışmalarını sürdüren binlerce işletme yer alıyor. An itibariyle 10 bini aşkım otel, motel, konaklama tesisi için uygun fiyatlarla rezervasyon yaptırma olanağı yer alıyor. Piyasada birden fazla platformda, otele gitmeden günler hatta aylar önce yapılan rezervasyonlarda, işlem esnasında bir ödeme yapılması talep ediliyor. Sistemin güvenilirliği, kurum aracılığıyla kaliteli hizmetin verilebilmesi maksadıyla tüm müşteriler için ön ödeme şartı bulunmayan fırsatların oluşturulması yoğun ilgi görüyor. Otelz çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Otelz Müşteri Hizmetleri Numarası

Sistemin son derece güvenli olabilmesi, müşteri isteklerinin karşılanabilmesi maksadıyla 1,5 yıllık yazılım geliştirme ve test çalışmaları yapılmıştır. Hesap oluşturulması gerekmeksizin, doğrudan hangi bölgede, hangi otelde yahut fiyat ortalamasıyla otellerin olduğunu aratabilirsiniz. Sadece an itibariyle hizmet alınabilir, tespit edilen tarihler içinde müsait olan kurumlar karşınıza çıkacaktır. Eğer doğrudan kurum adıyla bir arama yapmak isteğe göre, seçmiş olduğunuz otelin farklı zamanlardaki fiyatlarıni gözlemleyebilirsiniz. Öneri, istek ve şikayetlerinizi Otelz müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Otelz Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Sadece Antalya, Aydın, İzmir’de değil, Türkiye’nin dört bir yanında her türlü konaklama tesisini görüntüleyebilirsiniz. Erzurum, Ankara, Adıyaman, Hakkari, Antalya, Eskişehir de dahil olmak üzere hangi şehir olduğu fark etmeksizin, sistemde kayıtlı olan tüm tesisler için özel fiyat karşı karşıya geldirması uygulayabilirsiniz. Her kuruma dair müşterilerin eleştirileri yahut takdir ettikleri yanlar olduğu için, seçmiş olduğunuz otele yönelik tüm yorumları sistemde inceleyebilirsiniz. Müşteri kitlesi büyüdüğü için Otelz müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Otelz Şikayet Hattı

Müşteri hizmetleri ekibiyle yedi gün yirmi dört saat yardımcı olmayı amacı olan firma, sektörde kalıcılığını ve güvenilirliğini görülmektedirtmak istiyor. Otelleri analiz edebilir, goğrudan değişik bir tesise geçmek istediğiniz taktirde yardım alabilirsiniz. Ön ödeme yahut çeşitli erken ödeme şartları olmaması, gittiğinizde beğenmediğiniz bir kurum için paranızın boşa gitmemesini sağlamaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Otelz müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Otelz şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Otelz Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 333 0 220

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Otelz çağrı merkezi numarasına 0850 333 0 220 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Adres: Yeşilce Mahallesi, Diken Sokak, No:4/1 34418 – Kağıthane – İstanbul – Türkiye

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Otelz iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Otelz sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Otelz iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Otelz iletişim bilgileri, Otelz telefon no, Otelz irtibat tel, Otelz canlı destek, Otelz müşteri temsilcisi, Otelz şikayet hattı, Otelz müşteri hizmetleri numarası, Otelz çağrı merkezi numarası, Otelz iletişim numarası, Otelz çağrı merkezi, Otelz müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu