Başvurular

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021, kamu ve özel başvuru bölümümüzde ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 nasıl yapılır bilgi verelim istedik. ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021 ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

ÖSYM Başvuru Merkezleri Açılış Kapanış Saatleri 2021

ÖSYM (Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi), Yükseköğretim lisans ve önlisans programlarına alınacak öğrencilerin seçimi ve tercihlerine göre yerleştirilmesi sisteminin genel adıdır. Mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarından mezun olacakların/olanların istedikleri takdirde, bitirdikleri programın devamı niteliğinde yahut buna yakın programların uygulandığı meslek yüksekokulları ile açık öğretim ön lisans programlarına sınavsız yerleştirilme işlemleri de ÖSYS kapsamı içinde yapılmaktadır. KPSS, ALES, DGS, LYS, YGS, YDS, DUS, KPDS, İSG, TUS sınavlarını düzenleyen kurumdur. Web sitesi üzerinden Online tercih yapılmaktadır. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) çalışma saatleri milyonlarca öğrenci ve öğrenci velisi aracılığıyla merak ediliyor. ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri…

ÖSYM Çalışma ve Mesai Saatleri 2021

ÖSYM ofisleri sabah saat 08:30’da açılmakta ve akşam saat 17:00’de kapanmaktadır. Ayrıca ÖSYM başvuru merkezleri saat 12:30 ile 13:30 içinde öğle molası uygulanmaktadır.

ÖSYM Saat Kaçta Açılıyor : ÖSYM çalışma ofisleri sabah saat 08:30’da hizmet vermeye başlamaktadır.
ÖSYM Saat Kaçta Kapanıyor : ÖSYM çalışma ofisleri akşam saat 17:00’ye kadar hizmet verir.
ÖSYM Öğle Arası Ne Zaman : ÖSYM çalışma ofisleri saat 12:30 ile 13:30 içinde kapalıdır.
ÖSYM Hafta Sonu Açık Mı / Kapalı Mı : ÖSYM, Cumartesi ve Pazar günleri yani hafta sonu çalışmamaktadır. Başvurularda yoğunluk yaşanılan sınav zamanlarında ÖSYM’den yapılan açıklamalar ışığında ÖSYM çalışma ofisleri hafta sonu da açık olmaktadır.

ÖSYM Bayramda Açık Mı / Çalışıyor Mu : ÖSYM çalışma ofisleri, başvuru merkezleri, Ramazan Bayramı ve Kurban Bayramı gibi dini bayramlarda ve bunun bunun yanında 1 Mayıs, 19 Mayıs, 23 Nisan, 29 Ekim, 30 Ağustos, 15 Temmuz ve 1 Ocak gibi resmi tatil günlerinde çalışmamaktadır. Lakin arefe günlerinde ÖSYM hizmet vermektedir.

ÖSYM Çağrı Merkezi Çalışma Saatleri : ÖSYM çağrı merkezi telefon numarası olan “444 67 96 ” 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir.

DGS Sınavı Ne Zaman Saat Kaçta – 2021

Özel Üniversite Fiyatları Ne Kadar?

Polonya’da Üniversite Eğitimi ve Ücretleri

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu