Başvurular

Osmaniye Belediye En Az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı 2022

Osmaniye Belediye En Az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Osmaniye Belediye En Az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Osmaniye Belediye En Az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Osmaniye Belediye En Az İlkokul Mezun Daimi Personel Alımı

Osmaniye Belediye Başkanlığı kamu personeli alımı yapacak. İŞKUR Kurum dışı iş ilanları kapsamı içinde Osmaniye Belediye Başkanlığının paylaşımı yaptığı ilana göre 3 az ilkokul mezunu kamu işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Osmaniye Yarbaşı Belediyesine alım yapılacak olup alımı yapılacak unvanların 3 minimum ilkokul mezunu temizlik işçisi alımı yapılacaktır. Bu ilana başvuru yapacaklar için detayları bir araya getirdik. Belediye Personeli Alımı nasıl yapılacağı bilgisi verildi.

osmaniye-yarbasi-belediye-personel-alimi.jpg

Temizlik İşçisi Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuru yapmak isteyen adaylar için başvurular gösterilen tarihler içinde şahsen yahut posta yolu ile istediğimiz belgelerin Yarbaşı Belediyesi Başkanlık adresine gösterilen biçimde yapılacaktır.

Başvurular 1 Kasım 2021 tarihi itibari ile alınmaya başlanacaktır en geç müracaatlar 5 Kasım 2021 tarihine kadar yukarıda gösterilen biçimde yapıla bilecektir.

Şahsen yahut posta yolu dışı yapılacak müracaatlar kurumca ret edilecektir.

Devlet Personel Alımı İçin Gereken Belgeler

Başvuruda Diploma, nüfus aile tablosu, adli sicil kaydı, sağlık raporu, nüfus cüzdanı örneği ve son kez adayların ikametgah belgelerini teslim etmek gerekmektedir.

Başvuruda Aranan Şartlar

Bu ilana minimum okur yazar olan (ilkokul- ortaokul- lise- önlisans- lisans) adaylar başvuru yapa bilecektir.

Askerlik durum itibari ile askerlik yapmış olmak gerekiyor.

Ve son kez adayların belde sınırları içinde ikamet ediyor olması gerekmektedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu