Başvurular

Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı 2022

Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Osmangazi Belediye Türkiye geneli başvuru 15 Zabıta ve düz memur alımı

Bursa Osmangazi Belediyesi aracılığıyla yayına giren yerel yönetimler kamu personel alım ilanı ile belediye bünyesine Türkiye genelinden herkesin başvuru yapabileceği 15 zabıta ve düz memur alımı yapılacak.

Belediyeye yapılacak bu alımda alınacak personeller KPSS puanı ve mezuniyet şartlarına göre memur olarak kadrolu olarak işe ekranlara geleceklar.

Belediye 5 düz memur alımı için adayların;

Belediye işçi alımı Genel İdare Hizmetleri sınıfından 5 düz memur alımında adayların Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi,  Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret,  İthalat İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güveliği, Medya ve İletişim, Adalet ön lisans bölüm mezunları içinden,

KPSS P93 puanı minimum 60 olan kadın ve erkek adaylar başvuru yapabilecekler.

Belediye Zabıta Memuru 10 işçi alımı için adayların;

Belediye zabıta memuru alımında 5 zabıta lise mezunları içinden kadın erkek P94 puanı minimum 60 olan adaylar içinden seçilecek.

Diğer 5 kişi ise Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi,  Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret,  İthalat İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi,   Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güvenliği, Adalet ön lisans bölümleri mezunları içinden kadın ve erkek KPSS P93 puanı minimum 60 olan adaylar içinden seçilecek.

Türkiye genelinden başvuru yapacak adaylarda aranacak diğer şartlar ise;

Türk vatandaşı olması,

Kamu hak mahrumiyeti bulunmaması,

Mesleğini sürekli olarak yapmasına engel zihinsel ve bedensel engeli olmaması,
Erkek adayların askerlik durumunun askerlik ile ilgisi bulunmaması, askerlik çağına gelmemiş olması veya askerliğini yapmış olması veya erteletmiş, askerlik çağına gelmemiş olması,

15 devlet memuru seçiminde adayların 2020 senesinde yapılan KPSS puanı ile tercihlerini yapmaları gerekmekte,

Zabıta memuru alımında Erkek adayların minimum 167 santim kadınların ise minimum 160 santim boy uzunluğunda olması ve sınav günü itibariyle 30 yaşını doldurmamış olması gibi özel şartlar aranmakta.

Başvurular ile sözlü ve uygulamalı sınavlara katılım hakkınız olacak

Osmangazi Belediyesi işçi alımında adaylar 07 Haziran 2021 tarihi ile 14 Haziran 2021 tarihleri içinde başvurularını Ulubatlı hasan Bulvarındaki bina içerisine kurulacak olan başvuru birimine yapmaları gerekmektedir. Başvurular sonrası adaylar 05 Temmuz 2021 tarihinde sözlü ve yazılı uygulama sınavına alınacak.

Başvuru kılavuzu

Diğer iş ilanlarını incelemek ve destek olmak için aşağıdaki uygulamamızı indirebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu