Başvurular

Ortaöğretim, MYO ve Fakülte Mezun 25 Zabıta Alım İş İlanları 2022

Ortaöğretim, MYO ve Fakülte Mezun 25 Zabıta Alım İş İlanları 2022, iş başvuruları bölümünde Ortaöğretim, MYO ve Fakülte Mezun 25 Zabıta Alım İş İlanları ile ilgili bilgi aktaracağız. Ortaöğretim, MYO ve Fakülte Mezun 25 Zabıta Alım İş İlanları ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ortaöğretim, MYO ve Fakülte Mezun 25 Zabıta Alım İş İlanları

Zabıta Alımı İş İlanları Duyurusu

İstanbul Güngören Belediye Başkanlığı 25 zabıta memuru alımı yapacağını dile getirdi. adaylarda aranan ortak şartların başında B sınıfı ehliyeti aranması olarak görünüyor. KPSS puan sıralamasına göre adaylar içinden sınava çağrı yapılacaktır.

Adaylar aşağıda bulunan tablo içindeki öğrenim durumlarına sahip olması gerekiyor. Kamu kurumlarından çıkarılmamış olması gerekiyor. Sınav günü itibari ile 30 yaşını bitirmemiş olması isteniyor. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olması isteniyor.

zabita-memuru-alimi-is-ilanlari.jpg

Belediye Zabıta Yönetmeliğinin 13/A maddesinde bulunan özel şartlara göre zabıta memuru kadrolarına başvuru yapılabilmesi için; tartılma ve ölçülme aç karnına, soyunuk ve çıplak ayakla olmak kaydıyla erkeklerde minimum 1.67 metre, kadınlarda minimum 1.60 metre boyunda olmak 1 metreden fazla olan kısmı ile kilosu içinde (+,-) 10 kg.dan fazla fark olmamak. Boy ve kilo tespitleri belediye aracılığıyla yapılacaktır.

Başvuru kılavuzu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu