Bilgi Arşivi

Ors İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Ors İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Ors İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Ors İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Ors İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Ors’ta çalışmak isteyenlere müjde! Ors iş ilanları, iş başvurusu, Ors işçi alımı haberleri makalemizde.

Ortadoğu Rulman Sanayi şifrketi olarak hizmet vermekte olan Ors, Ankara merkezli olarak çalışma yaşamını sürdürmektedir. Sektörün ileri gelen isimlerinden birisi olan Ors, çalışmalarını kalite ve titizlik çerçevesinde sürdürmektedir. Toplamda 245 bin çalışanı ile birlikte hizmet vermekte ve kendisini daha da ilerletmeye sürdürmektedir.

Ors Güncel İş İlanları

Oldukça geniş bağlamda hizmet vermekte olan bu firma 100.000 m2 kapalı alanda üretim gerçekleştirmektedir. Kaliteli ve büyük bir firma olan Ors, yılın belli zamanlarından düzenli olarak işçi alımı yapmaktadır. Ors çatısı altında hizmet vermek isteyen bireyler, tespit edilen bu iş ilanlarını inceleyerek kendilerine uygun olan alan için başvuru yapabilmektedir.

Yıllın 100 milyon rulman üretimi yapan Ors, çalışanlarından başarılı ve azimli olmasını beklemektedir. Müşterileri için kaliteli hizmet vermeyi amacında olan bu firma alacağı personeller ile ilgili detaylı incelemeler yapmakta ve buna göre karar vermektedir.

Ors İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ors ile birlikte çalışmak isteyen bireyler, güncel iş ilanlarını takip edebilmek için Ors web sitesini ziyaret etmelidir. Burada bulunan iş alanları, bireylerin tecrübe sahibi olduğu alanlara göre tercih edilmeli ve başvuru yapılmalıdır.

Ors web sitesi üzerinde bulunan kariyer bölümünden istediğimiz alan ile ilgili başvuru yapılması olabilecekdür. İlgili adımlar takip edildiğinde sayfada çıkacak olan başvuru formu, bireyler aracılığıyla doğru bilgiler ile eksiksiz bir biçimde tamamlanmalı ve siteye iletilmelidir. Ors yetkilileri bu başvuruları araştırmaya koyuldukten sonra sonucu bireylerin mail adresine yahut telefon numarasına SMS yoluyla bildirmektedir.

Ors İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Ors adı altında çalışmayı düşünen bireylerin başvuru yapabilecekleri alanlar aşağıdaki listede sırasıyla açıklanmıştır.

  • Satış Pazarlama
  • Nakliye Sorumlusu
  • Temizlik Görevlisi
  • Ön Muhasebe Çalışanı
  • Depo Sorumlusu

Yukarıda bulunan çalışma alanları ile ilgili bireylerin yeterli bilgiye sahip olması gerekmektedir. Tercih edilecek alan ile ilgili bireylerin bilgiye ve tecrübeye sahip olması firma aracılığıyla belirlenmiş şartlar içindedır. Ors adı altında çalışacak bireylerin sahip olması gereken diğer özellikler;

  • En az 2 yıl profesyonel olmak
  • Meslek lisesi yahut üniversite mezunu olmak
  • Erkek adaylar için askerlik durumunun bulunmaması şeklindedir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu