Başvurular

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Memur Alımı Başvurusu Bitiyor 2022

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Memur Alımı Başvurusu Bitiyor 2022, iş başvuruları bölümünde Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Memur Alımı Başvurusu Bitiyor ile ilgili bilgi aktaracağız. Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Memur Alımı Başvurusu Bitiyor ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Orman Genel Müdürlüğü (OGM) Memur Alımı Başvurusu Bitiyor

OGM olarak da anılan Orman Genel Müdürlüğü aracılığıyla önceden yayına giren resmi memur alımı ilanı ile bünyesine kadrolu kamu personeli alımı yapılacağı açıklamalmuştu.  OGM işçi alımı açıklamasında alınacak personeller açıktan sözlü ve uygulamalı sınavla kuruma alınacaklar.

OGM 22 Devlet Personel Alımı Kadro ve Ünvanı

OGM 22 devlet işçi alımı için açıklanan boş kadro ve unvan 22 adet mühendis olarak geçmekle birlikte içerik olarak Orman Mühendisi olarak alım yapılacağı açıklaması yayınlandı.

Orman Mühendis Alımı 2022 Başvuru Şartları

Orman Mühendisi alımı 2022 yılı için başvuru şartları içinde;

Personel adaylarının memuriyet kanunu genel ve özel şartlarını taşıması,

OGM başvurusu yapacak adayların tam teşekküllü bir hastaneden “Yurdun her yerinde görev yapabilir ve silah kullanabilir ibareli sağlık kurulu raporu alması,

2020 senesinde tertip edilen kamu personeli seçme sınavından KPSS P3 puanı asgari 70 puan olması,

Lisans Orman Mühendisliği bölüm mezunu olmaları gibi başlıca şartlar aranmaktadır.

Orman Genel Müdürlüğü 22 Kamu Personeli Alımı Başvuru Bugün Bitiyor

Orman Genel Müdürlü 22 kamu personeli alımı için başvuru şartlarını taşıyan adaylar aracılığıyla bugün yani 05 Ocak 2022 saat 23:59 a kadar başvuruların yapılması gerekmektedir.

Başvuru yapacak Orman Mühendisi adaylarının “isealim.ogm.gov.tr” internet adresi üzerinden e devlet şifreleri ile başvurularını yapmaları gerekiyor.

Başvuru kılavuzu.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu