Bilgi Arşivi

Orkun Şirketler Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Orkun Şirketler Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Orkun Şirketler Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Orkun Şirketler Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Orkun Şirketler Grubu İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Orkun Şirketler Grubu’nda çalışmak isteyen adaylara müjde. Orkun Şirketler Grubu bünyesine dahil olup şirkete iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Orkun Şirketler Grubu işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Orkun Şirketler Grubu açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

2004 senesinde hizmet sektörüne giriş yapan Orkun Şirketler Grubu, profesyonel bir ekip aracılığıyla kurulmuş olup,  17 senedir sahip olduğu üstün hizmet anlayışı iş ortaklarının tatminiyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Tesis yönetimi, özel güvenlik hizmetleri ve temizlik hizmetleri gibi alanlarda üyelerine yol gösteren Orkun Şirketler Grubu bunun yanı sıra çevre yönetimi ve enerji yönetimi gibi uzmanlık alanlarına da sahiptir.

Alanında Türkiye’deki ilk firmalardan biri olma özelliğini sağlayan Orkun Şirketler Gurup, tüm üyelerine 24 saat her türlü bilgi akışı sağlayarak raporlama ve muhasebe verimliliğini en üst düzeyde tutar.

Tek görevi müşteri tatminiyeti olan Orkun Şirketler Grubu, 2004 senesinde çıktığı bu yolda emin adımlarla yürümektedir.

Orkun Şirketler Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuOrkun Şirketler Grubu İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Orkun Şirketler Grubu İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sağladığı üstün hizmet ile her geçen gün daha çok müşteriye ulaşan Orkun Şirketler Grubu, bu bağlamda sürekli olarak olarak işçi alımına sürdürmektedir.

Ülkemizin en büyük kariyer portallarından birisi olan eleman.net adresinden iş ilanlarını yayımlayan Orkun Şirketler Grubu’nun mevcut ilanlarına başvuruda bulunmak için yapmanız gereken tek şey bir üyelik oluşturmak.

Eleman.net adresinde sağ üst bölümde bulunan Menü seçeneğini açtıktan sonra çıkan pencereden Özgeçmiş Oluştur butonuna tıklayarak açılan sayfadan basit bir şekilde üyelik işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Üyelik işleminiz tamamlandıktan sonra Çetin Özel Güvenlik’in tüm iş ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer seçenek olarak ise ülkemizde yeni yeni yaygınlaşmaya başlayan Linkedln platformu üzerinden iş başvurusunda bulunmak. Bu link üzerinden ulaşabileceğiniz Orkun Şirketler Grubu’nun Linkedln profilinde bulunan tüm iş ilanlarına başvuruda bulunmak için her zaman olduğu gibi tek gereksiniminiz olan şey platforma kayıt olmak.

Üyelik işlemini bitirdiktan sonra sitenin yönlendirmesi ise güncel detaylarınızi girdikten sonra açık pozisyonlardan dilediğinize başvuruda bulunabilirsiniz.

Eleman.net adresine gitmeden de aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanmış olan tablo ve linkleri tercih ederek basit bir şekilde güncel iş ilanlarını görüntüleyebilirsiniz.

Orkun Şirketler Grubu İş İlanlar

Alanında hizmet vermeye başlayan ilk şirketlerden birisi olan Orkun Şirketler Grubu köklü bir kimlik oluşturma yolunda hızla ilerlemekte. Personellerinin ve üyelerinin mutluluğunu en üst düzeyde tutmayı kendine misyon edinmiş Orkun Şirketler Grubu adı altında çalışma fırsatı yakalamak için sitemizi takip etmeyi unutmayın.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Esenyurt Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
2 Esenyurt Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
3 Beylikdüzü Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
4 Resepsiyon Görevlisi Muğla
5 Büyükçekmece Avm Projesinde Çalışacak Temizlik Görevlisi İstanbul Avrupa
6 Site Projemizde Çalışacak Temizlik Görevlisi İstanbul Avrupa
7 Temizlik Personeli İstanbul Anadolu
8 Temizlik Personeli Bursa
9 Elektrik Teknisyeni İstanbul Avrupa
10 Fabrika Projemizde Çalışacak Temizlik Görevlileri İstanbul Avrupa
11 Site Projemizde Çalışacak Temizlik Personeli İstanbul Avrupa
12 Özel Güvenlik Part Time İstanbul Avrupa
13 Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
14 Sefaköy Parttıme Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
15 Sefaköy Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
16 Temizlik Personeli Bursa
17 Sefaköy Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
18 Sefaköy Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
19 Sefaköy Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
20 Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
21 Beylikdüzü Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
22 Temizlik Personeli İstanbul Anadolu
23 Kat Hizmetleri Personeli / Temizlik Personeli İstanbul Anadolu
24 Temizlik Personeli İstanbul Anadolu
25 Beylikdüzü Temizlik Görevlisi İstanbul Avrupa
26 Temizlik Personeli / Temizlik Elemanı İstanbul Avrupa
27 Sefaköy Özel Güvenlik Görevlisi İstanbul Avrupa
28 Esenyurt Özel Güvenlik İstanbul Avrupa
29 Avm Özel Güvenlik Büyükçekmece İstanbul Avrupa
30 Teknik Personel İstanbul Avrupa

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu