Başvurular

Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya 2022

Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya 2022, iş başvuruları bölümünde Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya ile ilgili bilgi aktaracağız. Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Orduevi En Az İlkokul Mezunu Temizlik Personeli Alımı Malatya

Orduevi kamu personeli alımı gerçekleştireceğini ilan etti. Yayınlamış olduğu ilana göre Orduevi adı altında istihdam edilmek üzere 1 kamu işçi alımı gerçekleştirilecektir.

Orduevi kapsamı içinde hizmet etmek isteyenler için alımı yapılacak unvan 1 kişilik Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) olduğu ve daimi nitelikte olduğu bilgisi verildi.

İşçi Alımı Tüm Şartları

En az İlköğretim mezunu olmak,

Vardiyalı çalışmasında engel hali bulunmama,

Temizlik malzemelerine karşı herhangi bir hastalık yahut alerjisi olmama,

Başvuru yapacak adayların minimum ilkokul mezunu olması,

En az 18 yaşını geçmiş olması,

En üst yaş sınırı 45 yaş şartları olmak üzere gösterilen tüm şartları taşıyan bireyler içinden 1 kişi Temizlik Görevlisi (Kat Hizmetleri Elemanı/Kat Görevlisi) alınacağı bilgisi verildi.

İŞKUR Başvurusu Nasıl Yapılır

Başvuru yapacak adayların başvuru yapa bilmeleri için İŞKUR sistemine e-Devlet bilgileri ile giriş yapmaları gerekmektedir. Giriş yaptıktan sonra iş ilan numarasını da aratarak başvuruları tamamlaya bilecektir.

Başvuru yapacaklar için online olarak başvuru yapmasına engel hali bulunanların başvuruları Alo 170 hattını arayarak yahut alımı yapılacak şehirde bulunan şube müdürlüklerine şahsen müracaatlar yapıla bilecektir.

Başvurular gösterilen biçimde 00006401331 iş ilan numarası ile yapılacaktır.

Farklı yoldan yapılacak müracaatlar kabul edilmeyecektir.

Başvurular bu ilan yayınlandıktan sonra 4 gün içinde 19 Kasım 2021 tarihine kadar yapıla bilecektir. Malatya İlanı olarak açıklama yapıldı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu