Başvurular

Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı 2022

Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Ordu Üniversitesi En Az Lise Mezun 15 Kamu Personeli Alımı

Ordu Üniversitesi aracılığıyla yayına giren ilan açıklama ile üniversite bünyesine yeni 15 kamu personeli alımı yapılacak. Alınacak personeller üniversitenin bağlı birimlerinde anlaşmali olarak çalıştırılacaklar.

Ordu Sözleşmeli Temizlik Personeli Alımı

Ordu iline alınacak anlaşmali temizlik personeli alımında lise mezunu 10 kişi, önlisans mezunu 5 kişi alımında adayların 2020 senesinde tertip edilen KPSS sınavı P94 puanı ve P93 puanları esas alınacak.

Başvuru yapacak adayların devlet memurları kanunu memuriyet genel şartlarını taşımaları, herhangi bir KHK ile kamu görevinden ayrılmamış olması,

Mesleğini icra etmesine engel beden, akıl ve ruhen sağlık problemi olmaması, başvuru son tarihi 26 Kasım 2021 tarihi ile 35 yaşını doldurmamış olması şartları bulunmaktadır.

Üniversite Personel Alımı Başvurusu Nasıl Yapılacak

Ordu üniversitesi işçi alımına şartları taşıyarak başvuru yapmak isteyen adayların 12 Kasım 2021 tarihi ile 26 Kasım 2021 tarihleri içinde başvurularını şahsen yahut posta ile üniversitenin personel daire başkanlığı birimine yapmaları gerekmektedir.

Yapılan bilgilendirmede üniversite temizlik görevlisi kamu işçi alımında bireylerin görevleri şöyle;

Üniversitenin ve bağlı birimlerin kapalı mekanlarının ana girişi dahil sınıflar, laboratuvarlar, salonlar ve çalışma odaları ile ortak kullanım alanlarını süpürmek ve paspas yapmak, pencere, masa, raf, aydınlatma armatürleri, kalorifer petekleri, pervaz vb. yerleri silmeleri,

Katı atıkları ve geri dönüşüm materyallerini düzenli olarak toplamak ve tespit edilen alanlara taşımaları,

Tuvaletleri günlük ve gerekli bi hayli alakalı temizlik malzemesi ile yıkamak, kağıt havlu ve sıvı sabun eksildikçe tamamlamak, lavaboları sıvı temseyirci malzeme ile temizlemek, aynaları ve muslukları silmesi,

Her türlü malzeme, demirbaş, makine teçhizat ve benzeri eşya veya yükleri taşıması,

Görevlendirildikleri birimlerde çevre düzenlemesi yapmak, çim biçmek, çiçek ve peyzaj bakımı, budama, sulama işlemlerini yapacaklar,

Görev bölgesindeki tespit edilen arıza ve hasarları alakalılere bildirmek,

Tüm bu işlemler esnasında iş sağlığı ve iş güvenliği kaidelerina uyması,

Görevlendirildikleri birimlerde görev tanımlarına uygun olarak birim yöneticileri aracılığıyla verilen diğer iş ve işlemleri yürütmek olarak görev tanımlaması üniversite aracılığıyla yapıldı.

Başvuru kılavuzu 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu