Müşteri Hizmetleri

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Optimum AVM çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Optimum AVM müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Optimum AVM çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası bilgisi bulunmaktadır. Bu 850’li çağrı merkezi telefon numiçinden Optimum AVM ile iletişime geçerek istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilir yaşamış olduğunuz sorunlarla alakalı görüşme uygulayabilirsiniz. Ayrıca yorumları bölümünden Optimum AVM ile ilgiliki düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Optimum AVM Çağrı Merkezi Numarası

Optiimum avm Rönesans Holding aracılığıyla kurulan bir alışveriş merkezidir. Rönesans İnşaat ile 1993 senesinde Rusya St.Petersburg’da kurulmuştur. Rönesans günümüzde ana müteahhit ve yatırımcı olarak 23 farklı ülke üzerinde alışveriş merkezleri, kuran bir firmadır.

Orta Doğu ve Kuzey Afrika ülkelerini kendisine hedef Pazar olarak belirlemiş olan Rönesans İnşaat, faaliyetlerini Türkiye ile birlikte birden fazla ülkede sürdürmeye devam etmektedir. Optimum AVM çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

2008 tarihinde Rönesans İnşaat yeniden yapılanma çalışması ile birlikte Rönesans Holding A.Ş. çatısı altında bir araya gelmiştir. İnşaat alanı hususunda dünyanın en büyük müteahhitlik şirketleri içinde ilk 100’ün içinde buluna firma Avrupa’nın ise 10. büyük inşaat şirketidir. Rönesans Holding’in ödün vermeden koruduğu kurumsal saygınlığı şirketin daha da büyümesini sağlamaktadır.

Genel merkezi Ankara’da bulunan Rönesans Holding, 50 binden fazla çalışanları ile birlikte inşaat, gayrimenkul ve enerji hususunda Türkiye’nin ileri gelen kuruluşları içindedır.

Optimum İstanbul alışveriş merkezi tamamı gün ışığı almayı başaran 2500 kişi oturma kapasitede bulunan food court katı ile birlikte açık hava terasları, Anadolu yakası üzerinde ilk ve tek olan 541 m2 büyüklüğünde bulunan gerçek buz pisti ile ziyaretçilerine keyifli anlar sunabilmektedir.

Optimum AVM Müşteri Hizmetleri Numarası

İstanbul Anadolu Yakası’nın kalbinde bulunan Optimum’a ulaşım son derece kolay olmaktadır. Anadolu Yakası’nın en gelişmiş ilçeleri içinde bulunan Ataşehir’de konumlanması, E-5 karayolu üzerinde yer alması, metroya yakınlığı ile birlikte 1569 araçlık ücretsiz otoparkı aracılığıyla Optimum İstanbul, geniş bir hedef kitle için bir çekim merkezi haline gelmiştir. Optimum AVM müşteri hizmetleri numarasıüzerinden görüşme sağlayabilirsiniz.

Optimum İstanbul alışveriş merkezi alışveriş üzerine kurulmasını tercih etmeyerek, eğlence ve yaşam alanı şeklinde ziyaretçilere farklı ve çok sayıda etkinlikler sunmaya devam etmektedir. Özellikle çocuklara yönelik yapılan etkinliklere, gelişim atölyelerine büyük bir önem vermektedir.

Optimum AVM Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0850 207 5767

Arama Kelimeleri: optimum avm çağrı merkezi, optimum avm iletişim, optimum avm müşteri hizmetleri, optimum avm müşteri hizmetleri numarası, optimum avm telefon numarası, optimum avm irtibat tel, optimum avm şikayet, optimum avm şikayet var, optimum avm mail adresi, Optimum AVM çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu