Bilgi Arşivi

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Oppo Türkiye’de çalışmak isteyen adaylara müjde. Oppo Türkiye bünyesine dahil olup Oppo Türkiye iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Oppo Türkiye işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Oppo Türkiye’nin açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

Çin Halk Cumhuriyeti merkezli olan Oppo, küresel boyutta hizmet veren ir tüketici elektroniği ve mobil iletişim şirketidir. Yakın gelecekte yakaladığı popülarite ile 2021 senesinde küresel mobil cihaz sevkiyatında 4’üncü sırada yer aldı.

Kendi işletim sistemi olan ColorOS’un Mart 2021 itibari ile aktif kullanıcı sayısı tam 430 Milyona ulaştı. Dünya çapında 10 fabrika, 6 araştırma merkezi ve 5 Ar-Ge merkezi bulunan Oppo, Dünya genelinde 40’tan fazla ülke ve bölgede faaliyet göstermektedir. Dünya çapında 40.000’den fazla çalışanı bulunur.

Oppo Türkiye İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuOppo Türkiye İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Oppo Türkiye İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Dünya’nın en büyük mobil cihaz üreticilerinden birisi olan Oppo, ülkemizde hizmet verdiği isim olan Oppo Türkiye markası ile Türkiye’de faaliyet göstermektedir. Ülkemizde gerçekleştirdiği personel alımlarını da Oppo Türkiye adı altında, çeşitli kariyer portalları üzerinden paylaşımı yaptığı ilanlar ile gerçekleştirir.

Ülkemizin en popüler kariyer platformlarından birisi olan kariyer.net adresinden iş ilanları yayınlayan Oppo Türkiye adı altında kariyer fırsatı yakalamak için yapmanız gereken fazla basit.

İlk olarak öncedenden oluşturmadıysanız bir adet üye hesabı oluşturmalısınız. Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra güncel bilgi ve tecrübelerinizin olduğu bir özgeçmiş tercih ederek Oppo Türkiye’nin tüm ilanlarına basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer.net adresine giderek zaman kaybetmek istemezseniz aşağıda siz değerli okurlarımız için hazırlanan tablo ve linkleri tercih ederek mevcut iş ilanlarını inceleyebilirsiniz.

Oppo Türkiye İş İlanları

Küresel bir markanın ülkemizdeki temsilcisi olan Oppo Türkiye, birden fazla aday için güzel bir kariyer fırsatı. Sunabileceği yurt dışı olanakları ile öne çıkan Oppo Türkiye’nin iş ilanlarını sitemiz üzerinden sürekli olarak olarak takip edebilirsiniz.

No Pozisyonlar Lokasyon
1 Analiz ve Raporlama Uzmanı İstanbul(Asya)
2 Teknik Müşteri Yönetimi Uzmanı İstanbul(Asya)
3 Resepsiyonist İstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu