Başvurular

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu ile alakalı bilgiler yazımızın içinde.. 

Oppo Türkiye İş İlanları ve İş Başvurusu Formu

Oppo; 2004 senesinde Çin’de kurulmuş olup, dünyanın en büyük telefon üreticilerinden biridir. Bir çok ülkede faaliyet göstermekle birlikte, yatırım teşvikleri aracılığıyla, İstanbul ilimizin Tuzla beldesinde test üretim faaliyetlerine başlamış bulunmaktadır. Fabrikanın tam kapasite ile faaliyete geçmesiyle birlikte birden çok insana istihdam sağlaması beklenmektedir. Oppo Türkiye Fabrikası insan kaynakları aracılığıyla yayımlanan iş ilanları, kariyer fırsatları, açık iş pozisyonları ve iş başvuru formu detayları haberimizin detay kısmında bulunmaktadır.

Oppo Fabrikası Personel, Eleman, İşçi Alımı 2021

Oppo Türkiye Fabrikası üretime başlaması ile birlikte, markanın mobil cihaz modellerinin birden çok parçasının üretimi ve birleştirilmesi bu tesislerde gerçekleştirilecek. Bu nedenle, fabrika bünyesine çok sayıda personel, eleman ve işçi alımı yapılması beklenmekte. Aşağıda alımı yapılması hedeflenen birimler ve nasıl iş başvurusu yapılır detaylarını bulacaksınızdır.

Oppo Türkiye İş İlanları 2021

Oppo Türkiye aracılığıyla yakın günlerde faaliyete geçecek olan üretim tesisinde görevlendirilmek üzere alımı yapılacak olan boş kadro ve pozisyonlar ile iş ilanları içinde; güvenlik görevlisi, temizlik personeli, satış personeli, dış ticaret uzman kişilerı, şoför, tekniker, teknisyen, üretim işçisi, bant personeli, mühendis, kalite kontrol elemanı, insan kaynakları uzmanı, müşteri hizmetleri yetkilisi, vardiya sorumlusu, formen, iş sağlığı ve güvenliği uzman kişilerı, engelli personel gibi birden çok alanda personele ihtiyaç duyulmakta. Aynı zamanda Oppo aracılığıyla yeni iş ilanları yayımlandıkça liste güncellenecektir. Peki tüm bu iş ilanlarına iş başvurusu nasıl yapılır?

Oppo Türkiye Fabrikası İş Başvurusu Nasıl ve Nereden Yapılır?

Oppo Fabrikası yazımızın başında dile getirdiğimiz üzere şu anda test aşamalarını gerçekleştirmektedir. Tesisin tam kapasite ile faaliyete geçmesi için ilk kez, üretim testini başarıyla bitirmesi gerekmekte. Bu nedenle alımların nasıl ve ne biçimde yapılacağı halen netlik kazanmadı.  Yakın gelecekte yapılması hedeflenen iş başvurularının büyük ölçüde işkur aracılığı ile yapılacağı kanısına varılmaktadır.  Oppo aracılığıyla yayımlanan iş ilanlarını kaçırmamak için basvuruadresi.net sitemizi takip etmeyi ve işkur kaydınızı güncellemeyi unutmayınız.

           Bursa’da Evlere Ek İş Veren Firmalar          

         İstanbul’da Evlere Ek İş Veren Firmalar       

           Adana’da Evlere Ek İş Veren Firmalar         

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu