İnternet

OPPO Fotoğraf Gizleme

OPPO Fotoğraf Gizleme, faydalı bilgiler bölümümüzde OPPO Fotoğraf Gizleme ile alakalı detayları verelim istedik.. OPPO Fotoğraf Gizleme arayışınızın yanıtları makalemizde.. 

OPPO Fotoğraf Gizleme

 • 1 Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır?
 • 2 Oppo Fotoğraf Gizleme
 • 3 Gizli Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

Oppo telefonda fotoğraf gizleme, Oppo cihaz kullananlara özel çeşitli bilgiler. Oppo telefonlarda fotoğraf gizleme işlemi ile ilgili konuşacağız ve gayet basit bir biçimde sizler de fotoğraflarınızı gizleyebileceksiniz. Bütün telefonlarda olduğu gibi oppo cep telefonlarda fotoğraf gizleme nasıl ve nereden yapılır merak ediliyor.

Oppo mobil cihazunuzda bazı fotoğraflarınızı gizlemek isteyebilirsiniz. Eğer gizlemek istediğiniz fotoğraflarınız varsa aşağıdaki adımları uygulayarak saklayabilirsiniz. Oppo telefonda fotoğraf gizleme ve gizli tutulan fotoğraflara bakma nasıl yapılır geniş bir şekildeca anlatalım. Oppo telefonunuzun işletim sistemi ColorOs, fotoğraf saklamak için Özel olarak ayarla seçeneği veriyor. Seçtiğiniz fotoğrafı özel olarak ayarlamanız halinde, bu fotoğraflar gizlenecektir ve gizli fotoğraflara bakmak için oluşturduğunuz Gizlilik Şifresini girmeniz gerekir. Yani fotoğrafları gizlersiniz ve bakmak için tespit ettiğiniz şifreyi kullanmanız gerekmektedir.

Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme Nasıl Yapılır?

İsterseniz bunun dışında fotoğraflar klasörüne şifre koyarak bütün fotoğraflarınızı da gizleyebilirsiniz. Bu yöntem aracılığıyla Fotoğraflar klasörüne şifre koyduğunuzda bu klasörü görüntüleyebilmek için tespit ettiğiniz şifreyi kullanırsınız. Lakin eğer yalnızca belirli fotoğrafları gizlemek istiyorsanız size burada anlatacağımız yolu izleyin.

Oppo Fotoğraf Gizleme

blank
Oppo Telefonda Fotoğraf Gizleme

Oppo cihazınızda seçtiğiniz fotoğrafları gizlemek için aşağıdaki adımları uygulamanız gerekir.

 • Fotoğraf uygulamasını açın ve gizlemek istediğiniz fotoğraf veya fotoğrafları seçin,
 • Sağ alt bölümde bulunan .. iki nokta Daha Fazla simgesine dokunun,
 • Özel olarak ayarla seçeneğini alakalı ekrandan seçin,
 • Bunun yanında seçtiğiniz fotoğrafları gizlemiş olursunuz.

Gizli Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

blank
Gizli Fotoğrafları Nasıl Görebilirim

Gizlediğim fotoğraflara nasıl ve nereden bakabilirim sorusu da bolca sorulan sorulardan biridir. Bu sorunun cevabı ise,

 • Fotoğraflar uygulamasına giriş yapın,
 • Üstte yer bulunan “Fotoğraflar”, “Albümler”, “Keşfet” yazan menünün boş bir yerine parmağınızı kaldırmadan basılı tutun,
 • Gizlilik Şifresi ekranı geldiğinde, gizlemek için yazdığınız şifreyi girin,
 • Artık gizli fotoğrafları görüntüleyebilirsin.

Oppo A91, Oppo Reno 4, Oppo Reno 4 Lite, Oppo Reno2 Z, Oppo A73, Oppo A72, Oppo A53, Oppo K7, Oppo Ace2 mobil cihazlar ve yeni çıkan tüm Oppo akıllı cihazlarda yukarıda gösterilen yöntem kullanılarak fotoğraf gizleme işlemi yapılabilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu