Bilgi Arşivi

Opet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022 

Opet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel , iş başvuruları kategorimizde Opet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Opet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel  ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Opet İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 

Opet’te çalışmak isteyen adaylara müjde. Opet bünyesine dahil olup Opet iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdan gerekli bilgileri inceleyebilir. Opet işçi alımı ilanlarından dilediğine başvuru yapabilir. Aynı zamanda Opet açık pozisyonlarını da takip edebilirsiniz.

1992 senesinde kurulan Opet ticari ve endüstriyel yakıtlar, madeni yağlar gibi konularda faaliyet gösteren Türkiye merkezli bir petrolcülük şirketidir. Kurulduktan 10 yıl sonra %50’si Koç Holding bünyesine geçen Opet, bu süreden sonra alt yapı yatırımlarına ağırlık vererek depolama ve sevkiyat kapasitelerini önemli ölçüde arttırmıştır.

Sektörde her zaman ilklerin markası olan Opet,98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye’ye ilk kez getiren firma olmuş ve Ultra Euro Diesel motorini Avrupa’dan önce Türk tüketicisinin kullanımına sunmuştur.

Güncel Sektörde %19’luk pazar payı ile Ülkemizin en büyük 2. akaryakıt sevkiyat markası olan Opet, iştirakleri ile birlikte Türkiye genelinde 1600’ün üzerindeki istasyon sayısı ile hizmet vermektedir.

Opet İş İlanları, Personel Alımı ve İş BaşvurusuOpet İş İlanları, Personel Alımı ve İş Başvurusu

Opet İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Sektördeki büyüklüğüne paralel olarak sürekli olarak bir biçimde istasyon sayısını arttıran Opet, bu bağlamda personel alımlarına hız kesmeden sürdürmektedir. Personel alımları için çeşitli kariyer portalları üzerinden iş ilanları yayımlayan Opet, bu ilanlar aracılığı ile güncel pozisyonlar için en uygun adayı seçmeyi hedeflemektedir.

Kariyer portalları olarak ülkemizin en bilinen kariyer platformlarından olan kariyer.net ve secretcv.com adresi üzerinden iş ilanları yayımlamaktadır.

Kariyer.net adresinde yayımlanan Opet iş ilanlarına basit bir şekilde başvuru yapabilmek için yapmanız gereken iki basit adım bulunmakta. Kariyer.net adresinde yayımlanan onlarca ilana başvuruda bulunmak için ilk kez platforma giriş yapmalı ve eğer öncedenden yoksa bir üyelik oluşturmalısınız.

Sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Ol yazısına tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik işlemleriniz tamamlayabilirsiniz. Üyelik işlemleri tamamlandıktan sona güncel bilgi ve tecrübelerinizi içeren bir özgeçmiş ile tüm ilanlara basit bir şekilde başvuruda bulunabilirsiniz.

Bir diğer kariyer platformu olan secretcv.com adresi üzerinde iş başvurusu yapmak da kariyer.net adresi gibi bi hayli kolay. secretcv.com adresinde sitenin sağ üst bölümünde bulunan Üye Girişi butonuna tıklayarak açılan pencereden basit bir şekilde üyelik oluşturabilirsiniz.

Üyelik işlemleri tamamlandıktan sonra yine bir özgeçmiş tercih ederek yayımlanan ilanlara başvuruda bulunabilirsiniz.

Kariyer portalları üzerinden yayımlanan bu ilanları ayrı ayrı gezmek yerine aşağıdaki tabloları tercih ederek sorunsuz bir biçimde istediğiniz iş ilanına varabilirsiniz.

Opet İş İlanları

Çoğunluğu Koç Holding adı altında bulunan Opet, bu bağlamda Avrupa standartlarında insan kaynakları politikalarına sahiptir. Şirketin çalışanlarına sağladığı birden fazla avantajı İnsan Kaynakları sayfasında bulacaksınız. Siz de bu bunun bunun yanındalıklı markada çalışma şansı yakalamak için sitemizde yayımlanan ilanları aralıklı olarak takip etmeyi unutmayın.

NoPozisyonlarLokasyon
1Bakım OperatörüTekirdağ
2OperatörMersin
3İşletme MühendisiMersin
4Muhasebe ve İdari İşler Sorumlusuİstanbul(Asya)
5Proje Mühendisiİstanbul(Asya)
6OperatörTekirdağ
7Bakım OperatörüMersin
8Ön Muhasebe Sorumlusuİstanbul (Tümü) +3 il daha
9SAP Teknoloji ve Veri Yönetimi Uzmanıİstanbul(Asya)

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu