Müşteri Hizmetleri

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Opet çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Opet müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Opet 1982 senesinde Fikret Öztürk aracılığıyla kurulmuştur. Ticarete atılabilmek için öğretmenlik mesleğinden ayrılarak Opet’i kuran Fikret Öztürk hali hazırda Opet’in yönetim kurulu başkanlığı görevini yürütmektedir. Ticaret hayatına Mersin’de akaryakıt ve madeni yağ satarak başlayan Fikret Öztürk eşi Nurten Öztürk’ün de yardımıyla kısa bir sürede işleri büyüterek birden çok akaryakıt ve madeni yağ markasının bayiliklerini aldı. Öztürkler Petrol 10 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de faaliyet gösteren en büyük ülkeler arası akaryakıt sevkiyat şirketi olmuştur. Ardından İstanbul’a taşınan Öztürk çifti orada bir akaryakıt sevkiyat şirketi kurarak Opet adını almıştır.

Opet Çağrı Merkezi Numarası

Opet adıyla büyümeye devam eden Öztürk çifti birden çok ilde istasyonlar açarak Opet’i Türkiye’nin en büyük akaryakıt istasyonlarından biri haline getirirler. Büyümesine ve gelişmesine hızla devam eden OPET perakende satış, ticari ve endüstriyel yakıtları, madeni yağlar ve yakıt depolama alanlarında hizmet vermektedir. 2002 senesinde KOÇ Holding Opet’in %50’sine ortak olmuştur. Bu gelişmeyle birlikte gücüne güç katan Opet birden çok yenilik ve başarıya imza atmıştır. 98 oktan kurşunsuz benzini Türkiye piyasasına sokan Opet halen Avrupa’yla tanışmamış olan Ultra Euro Diesel motorini Türkiye’ye getirmiştir. Bir çok alanda birden çok ödül alan Opet, akaryakıt hususunda olduğu kadar hijyen, tarihe saygı, müşteri tatminiyeti hakkında bilgi arayan da en iyilerden biri haline gelmiştir.

Opet çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası, faks numarası ve iletişim formu bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Opet ile iletişime geçerek; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Opet ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Opet Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
0216 522 90 00

Opet Faks Numarası
0 216 522 90 10

Opet İletişim Formu
iletişim formu

Arama Kelimeleri: opet çağrı merkezi, opet iletişim, opet müşteri hizmetleri, opet irtibat tel, opet telefon numarası, opet mail adresi, opet şikayet, opet şikayet hattı, opet şikayet var

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu