Müşteri Hizmetleri

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Onvo Televizyon şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Onvo Televizyon müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi Numarası

Televizyon yaşamımız içinde olan ve boş zamanlarımızda güzel vakit geçirdiğimiz elektrikli bir cihazdır. Kullandığımız televizyonun görüntü değeri ve özellikleri bizler için bi hayli mühimdir. Farklı büyüklükte olanları evimizin farklı odalarına yerleştirebiliriz. Büyük ekran televizyonlar salonlarda tercih edilirken daha ufak ekranlar da mutfak ve diğer odalarda tercih edilmektedir. 60, 82,106,109,140 ekran olarak adlandırılan televizyonlar farklı büyüklüktedir. Birçok iş yerinde ve ticari mekanlarda televizyonların olduğu görülmektedir. Onvo televizyonları, 35 yılı aşkın tecrübesiyle hem yurt içinde hem de yurt dışında satışı yapılmaktadır. Yurdumuzda bir çok satış bayisinde ve alışveriş merkezlerinde markaya rastlayabilirsiniz. Bayilik adres ve telefonlarını öğrenmek istiyorsanız internet sitelerini ziyaret edebilirsiniz. Çağrı merkezleri de bulunan firma, üyelerine kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Onvo Televizyon Müşteri Hizmetleri Numarası

4K, ultra HD ve Smart TV teknolojilerini kullanan ve bi hayli fazla çeşitte televizyon üretimi yapan şirketin ürünleri çok kişi aracılığıyla tercih edilmektedir. Ürünleri incelemek için en yakın bayiye gidebileceğiniz gibi www.onvo.com.tr internet sitesinden de incelemeler uygulayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri ile bağlantı kuracak bireyler 0 212 861 04 04 numarayı arayabilecekleri gibi [email protected] mail adresinden de ulaşım sağlayabilirler. Sosyal paylaşım sitesi Facebook, instagram ve youtube sosyal platform hesaplarınızdan takipte kalarak iletişime geçmeniz olabilecekdür. Müşteri tatminiyeti hususunda bi hayli hassas davranan firma onların her türlü istek ve dileklerini önemsemekte ve ürettiği televizyonların da arkasında bulunmaktadır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Onvo Televizyon Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Onvo televizyon ile direkt bağlantı kurmak müşteri hizmetleri numarası ile olabilecek olmaktadır. Yazılı iletişime geçecek olan bireyler mail gönderebilir. Oldukça geniş satış ağına ve müşteri potansiyeline sahip olan şirketin ürünlerinden alarak ev veya iş yerlerinizde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Garantili ürünleri bireylere sunarak adından söz ettiren şirketin ürünlerini inceleyerek sahip olabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Onvo Televizyon müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Onvo Televizyon Şikayet Hattı

Almış olduğunuz televizyonlarla alakalı sıkıntılar, siparişlerinizin geç ulaşması, garanti süresi içinde yaşanan sorunlarla alakalı müşteri hizmetleri ile görüşme yapabileceğiniz gibi ürünü satın aldığınız bayiye giderek de şikayetinizi dile getirebilirsiniz. Bütün şikayetler değerlendirilmekte ve giderilmesi için çalışılmaktadır. Onvo bir dünya devi olarak yurdumuzda ve yurt dışında bilinen bir marka özelliği ile göze çarpmaktadır.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Onvo Televizyon müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Onvo Televizyon şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Onvo Televizyon Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0212 861 04 04

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Onvo Televizyon çağrı merkezi numarasına 0212 861 04 04 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim
Adres : Ulus Mah. İsmetpaşa Cad. No: 7 Büyükçekmece, İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0212 861 04 04

Arama Kelimeleri: Onvo Televizyon iletişim bilgileri, Onvo Televizyon telefon no, Onvo Televizyon irtibat tel, Onvo Televizyon canlı destek, Onvo Televizyon müşteri temsilcisi, Onvo Televizyon şikayet hattı, Onvo Televizyon müşteri hizmetleri numarası, Onvo Televizyon çağrı merkezi numarası, Onvo Televizyon iletişim numarası, Onvo Televizyon çağrı merkezi, Onvo Televizyon müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu