Müşteri Hizmetleri

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onur Market çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Onur Market müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Onur Market Özen Grup aracılığıyla 1996 senesinde İstanbul’da kurulmuştur. Şuanda İstanbul, Trakya ve Marmara’da 160’tan fazla mağaza ve 5000’den fazla çalışanıyla müşterilere hizmet vermektedir. Onur Market kalite, ürünlerde tazelik ve müşteri tatminiyetine önem vererek sektörde en iyi firmalardan biri haline gelmiştir. Özellikle sebze ve meyve ürünlerinde 18 saat gibi bir sürede tarladan toplanan mahsüllerin raflara ulaşmasını sağlayarak müşterilere en taze ürünleri getirmenin haklı gururunu yaşamaktadır. Neden Onur Market sorusunu Onur Market şu maddelerle açıklamaktadır.

Tazelik. Türkiye’nin farklı bölgelerinden toplanan sebze ve meyveler 18 saat içinde raflara ulaştırılmakta bu sayede müşterilerin her gün en taze ürünlere ulaşması sağlanmaktadır. Açık alanda bekletilen meyve ve sebzeler besin değerlerini zamanla kaybetmektedirler. Onur Market tarladan toplanan ürünlerin kısa bir sürede raflara ulaştırılmasını sağlayarak gıdaların besin değeri kaybını engellemektedir.

Onur Market Çağrı Merkezi Numarası

Kalite. Müşterilere kaliteli hizmet ve kaliteli ürün sunmayı kendine ilke edinen Onur Market, kaliteli hizmet alanında dikkatleri üzerine çekmiştir. Ürünlerde olduğu gibi hizmette de kaliteye önem veren Onur Market müşteriler aracılığıyla çok fazla tercih edilen marketlerden biri haline gelmiştir.

Lezzet. Olmazsa olmaz değerlerimizden bir diğeride lezzettir. Onur Market en lezzetli ürünlerin sofranıza ulaşabilmesi için aracılık etmektedir. Birbirinden kaliteli ve lezzetli ürünlere Onur Market üzerinden varabilirsiniz.

Fiyat. Kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizlerle buluşturan Onur Market diğer taraftan ödül kart ile güzel indirimleri sizlere sunmakta ve kazançlı bir alışveriş yapmanızı sağlamaktadır.

Hizmet. Onur Market’in üzerinde durduğu en mühim maddelerden bir diğeride hizmettir. Çalışanları müşterilerin soracağı tüm soruları yanıtlayabilecek biçimde seçen Onur Market, tatmin kalmadığınız ürünlerde size değişim hakkı tanımaktadır.

Onur Market çağrı merkezi iletişim müşteri hizmetleri telefon numarası ve mail adresi bulunmaktadır. Bu iletişim bilgilerinden Onur Market ile iletişime geçebilir; istek, şikayet ve önerilerinizi iletebilirsiniz. Ayrıca yorumlar bölümünden Onur Market ile ilgiliki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Onur Market Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası
+90(212) 411 15 60

Onur Market Mail Adresi
info@onurmarket.com

Arama Kelimeleri: onur market çağrı merkezi, onur market iletişim, onur market müşteri hizmetleri, onur market irtibat tel, onur market telefon numarası, onur market mail adresi, onur market şikayet, onur market şikayet hattı, onur market şikayet var

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu