Bilgi Arşivi

Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel 2022

Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel, iş başvuruları kategorimizde Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel başvuru ile ilgili bilgi aktaracağız. Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel ile merak edilen tüm ayrıntılar makalemizde..

Onur Air İş İlanları ve İş Başvurusu Güncel

Onur Air’de çalışmak isteyenlere müjde! Onur Air iş ilanları, iş başvurusu, Onur Air işçi alımı haberleri makalemizde.

Tam adıyla Onur Havayolları Taşımacılık A.Ş. olarak anılan Onur Air, 14 Nisan 1992 senesinde kurulmuş ve kurulduğu tarihten yalnızca iki gün sonra ilk uçuşu ile hizmet vermeye başlamıştır. Başlarda tek uçak ile hizmet vermekte olan Onur Air, kısa zaman zarfında uçak sayısını artırmış ve kendisini geliştirmiştir. Günümüzde birden fazla insanın seyahat sırasında tercih etmiş olduğu bu havayolları şifrketi, 1500’den fazla personele ve 30 uçağa sahiptir.

Onur Air Güncel İş İlanları

Onur Air, havayolu sektörü içinde bilinen bir firma olmakla birlikte birden fazla kişi aracılığıyla tercih edilen bir isim haline gelmiştir. Bunun yanında bu şirketin adı altında görev almak isteyen kişi sayısı da bi hayli fazladır.

Onur Air gelişmekte olan bir isim olduğu için işçi alımı yapmaya sürdürmektedir. Yılın belli zamanlarında ihtiyaç duyulan alana göre iş ilanı yayınlayan bu firma, başvuruların yalnızca çok az bir kısmını onaylamaktadır. Bu da Onur Air’in kaliteli çalışanlar ile hizmet vermeyi tercih ettiği manasına gelmektedir.

Onur Air İş Başvurusu Nasıl Yapılır?

Onur Air adı altında çalışmak isteyen bireylerin ilk kez firma ve çalışma alanları ile ilgili bilgi sahibi olması gerekmektedir. Kişilerin ihtiyaç duyduğu bu bilgiler, Onur Air resmi web sitesinde ve çeşitli kariyer sitelerinde bulunmaktadır.

Onur Air şifrketi ile çalışma isteyen bireyler, Onur Air resmi web sitesinde bulunan İnsan Kaynakları bölümündeki başvuru formunu doldurmalıdır. Tamamlanan başvuru formu tekrar siteye iletilmeli ve başvuru sonucu beklenmelidir. Onur Air yetkilileri kısa zaman zarfında sonucu adaylara duyurmaktadır.

Onur Air İş Başvurusu Yapabileceğiniz Pozisyonlar

Onur Air çatısı altında görev almak isteyen bireylerin başvuru yapabilecekleri uygun çalışma alanları aşağıda detaylı bir biçimde açıklanmıştır.

  • Güvenlik Görevlisi: Havaalanında görev alır ve buradaki güvenlikten sorumludur.
  • Pilot: Uçağın kullanımından sorumludur ve seyahat esnasında yolcuların güvenli bir biçimde taşınmasını sağlar.
  • Hostes: Seyahat esnasında yolcuların gereksinimlerini karşılamakla sorumludur.
  • Depo Görevlisi: Onur Air’e ait depodan sorumlu olan kişidir ve depoya giriş çıkış yapan ürünlerin raporunu oluşturur. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu