Müşteri Hizmetleri

Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Onlineavm çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Onlineavm müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Çok sayıdaki platforma yönelik oyun içeriğini, kodunu, kartını ve eşyalarını satan kurum, tüm üyelerine anında geri dönüş yapmaktadır. Battlenet, Uplay, Origin, Bethesda, Epic Games, Steam, Xbox Live gibi birden fazla farklı platformda bulunan oyun türüne yönelik içerikler yer alıyor. League of Legends ve Metin 2 de dahil olmak üzere bir çok online oyunda, oyunun para birimleri ve sanal içeriklerin satın alınmasıyla alakalı birimin satışı gerçekleştiriliyor. Kod yahut dijital kart şeklinde temin edilebilen ürünler bulunduğu gibi, adresinize gönderilebilecek çeşitli ürünlerin de kargoyla gönderim olanağı sunulmuştur. Belirli bir tutarın üzerindeki siparişlerde hiçbir kargo ücreti ödenmediği gibi, dijital satın alma işlemlerinde de anında kodlara erişilebiliyor.

Onlineavm Çağrı Merkezi Numarası

Ürünlerin satışının yapıldığı sistemde yalnızca Türkiye için değil, farklı oyunların özel kullanım alanlarıyla alakalı açıklamalar da yer alıyor. Türkiye geneli, Avrupa geneli, dünya geneli olacak biçimde üç farklı bölgeye yönelik filtreleme işlemlerinin ardından ürünlerin seçimini uygulayabilirsiniz. West serverde kullanıma uygun olan bir kod için TR serverde giriş yapılamayacağı durumlarda, müşterilerin mağdur olmaması yönünden özel destek hattı bulunduruluyor. Satıcı firmayı, hangi bölümde bulunan ürünü temin edeceğinize bağlı olarak seçebilirsiniz. Onlineavm çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Aynı şirketin, farklı özelliklere sahip ürünlerindeki indirim oranları değişebildiği gibi, aynı ürünün firmalar içindeki fiyat aralıklarında da bir miktar değişiklik oluşabiliyor. Her bir kodun yahut kartın son kullanma tarihi olması sebebiyle, satışı yapıldığı andan ibu yana sisteme geçen kodların 12 aylık yahut 24 aylık olma durumuna dikkat edilmelidir. Müşteri hizmetleri hattıyla Türkçe açıklamalarda bulunan kurum, uluslar arası üne sahip olan Epic Games, Rockstar SC gibi farklı şirketlerin oyunlarına bünyesinde yer veriyor. Sadece kodlar değil, Playstation, Xbox ve Windows için dijital oyunlara da sahip olabilirsiniz.

Onlineavm Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Onlineavm müşteri hizmetleri numarası en kısa bir sürede ve en pratik çözümler sunmayı amaçlıyor. Bu noktada en iyi hizmeti Onlineavm olarak en kısa bir sürede vermeyi amaçlayarak en kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Onlineavm ile alakalı poblemlerinız için müşteri hizmetleri iletişim numarası ile görüşerek çözümleyebilirsiniz. Ayrıca öneri, istek ve şikayetlerinizi Onlineavm çağrı merkezine rahatlıkla iletebilirsiniz.

Onlineavm Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0850 532 63 86

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Onlineavm çağrı merkezi numarasına 0850 532 63 86 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Çağrı Merkezi : 0850 532 63 86

Adres : Yavuz Selim Mh Sümer Sokak No:26 YILDIRIM / BURSA

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Onlineavm iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Onlineavm sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Onlineavm iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Onlineavm iletişim bilgileri, Onlineavm telefon no, Onlineavm irtibat tel, Onlineavm canlı destek, Onlineavm müşteri temsilcisi, Onlineavm şikayet hattı, Onlineavm müşteri hizmetleri numarası, Onlineavm çağrı merkezi numarası, Onlineavm iletişim numarası, Onlineavm çağrı merkezi

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu