Müşteri Hizmetleri

Omo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Omo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Omo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Omo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Omo Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Omo çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Omo müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Omo şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Omo müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Omo Çağrı Merkezi Numarası

Çağrı merkezi, Türkiye’nin bir numaralı temizlik markası ismi ve değeri gibi sunduğu çağrı merkezi ve servis hizmeti ile kendisi gibi kalitelidir. Omo demek temizlik demek, siz kıymetli halkımızın sağlığı için elimizden geleni en iyisini yapmak için gece gündüz çalışıyoruz. Bizimle birlikte büyüyen nesiller ile birlikte olmaktan gurur duyuyoruz. Omo kirlenmek güzeldir. Çocuklar oynayarak öğrenir. Çamaşırlarınız kirlenecek diye hayallerinizden ve hedeflerinizden vazgeçmeyin. Çamaşırdır kirlenir, Omo ile temizlenir. Teknolojik gelişmeleri takip edip oluşturduğumuz temizlik ve hijyen bölgesindeki yenilikler ile kendimizi Her geçen gün daha da geliştiriyoruz. Her türlü soru, önerileriniz, şikâyetleriniz için Çağrı merkezimizi arayabilirsiniz. 444 25 19

Omo çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Omo Müşteri Hizmetleri Numarası

Müşteri hizmetlerine kolay bir şekilde ve bi hayli hızlı bir biçimde varabilirsiniz. Özellikle siz kıymetli hanımların temizlikle alakalı yaşadığı sorunlar ve her türlü istek ve isteklerinizi, şikayetlerinize gereken çözümü bulmak için bizi her zaman arayabilirsiniz. 444 25 19 Omo müşteri hizmetleri numarasıdır. Ya da bizimle iletişime geçmek için www.omo.com.tr web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Temizlikte senelerın tecrübesi ile bir çok sosyal sorumluluk projesine de imza atıyor. Ülkemiz için ve gelecek nesiller için yaptığı ve desteklediği projelerle, her zaman kıymetli halkımızın ve özellikle kadınlarımızın yanında olmaktan gurur duyuyor.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Omomüşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Omo Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetlerine direk bağlanmakta bunun yanı sıra olabilecekdür. Bizi aradığınız vakit, size sunulan sesli arama sistemini atlayarak, sesli yanıt sistemine müşteri temsilcisine bağlanmak istediğinizi söyleyerek, bu hizmete bi hayli hızlı bir biçimde varabilirsiniz. Müşteri temsilcimize direk bağlanarak talebinizi iletip, istediğiniz sorularınıza yanıt alabilirsiniz.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Omo müşteri hizmetleri numarası direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Omo Şikayet Hattı

Markasını taşıyan, satın alıp kullandığınız bir üründe, problem yaşanıyorsa veya size sunulan hizmetlerimizde aksaklık tespit ettiyseniz, şikayet hattımızı arayarak şikayetinizi beyan edebilirsiniz. Bizde sizden gelen şikayetleri en hızlı, bi hayli hızlı ve nizami bir biçimde inceler ve şikayet ettiğiniz konuyu çözmek için elimizden geleni yaparız. Değerli tüketicilerimize hizmet vermek, talebinizi en kısa bir sürede halletmek, yanıtlamak ve sizin bize duyduğunun güveni boşa çıkarmamaktan gurur dikazz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Omo müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Omoşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

Omo Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

444 25 19

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. Omo çağrı merkezi numarasına  444 25 19 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

İnternet sayfası üzerinden iletişime geçebileceğiniz Omo iletişim formu kısmı da bulunmaktadır.

Taleplerinize ve poblemlerinıza en kısa bir sürede dönüş yapılarak sizlere her hususta destek veren Omo sizlerin tatminiyetini amaçlamaktadır. Bu doğrultuda sistem üzerinden mail göndererek yardım talebinde bulunabileceğiniz gibi Omo iletişim numarası üzerinden de ulaşım sağlayabilirsiniz.

Arama Kelimeleri: Omo iletişim bilgileri, Omo telefon no, Omo irtibat tel, Omo canlı destek, Omo müşteri temsilcisi, Omo şikayet hattı, Omo müşteri hizmetleri numarası, Omo çağrı merkezi numarası, Omo iletişim numarası, Omo çağrı merkezi, Omo müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu