Müşteri Hizmetleri

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası yazımızın detayları..

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Okisan yani OKİSAN GÜVENLİK TEKNOLOJİLERİ A.Ş, İstanbul merkezli olarak 1986 senesinde kurulmuştur. Okisan genelde bir güvenlik şirketidir. Firma 1993 senesinden bu yana yalnızca güvenlik sektöründe hizmet vermekte olup, bir çok kişi aracılığıyla tercih edilmektedir. Okisan’ın müşteri tatminiyeti bi hayli fazladır.

Okisan’ın üyelerine sunduğu hizmet ve ürünleri şu biçimdedir; Network Ürünleri, HDCVI Ürünler, Lazer – Termal Ürünler, Ex-Proof Ürünler, Mobil Ürünler, Akıllı Binalar, Fiber Optik Sistemler, Aksesuarlar, Monitör ve Videowall, Diğer Ürünler, Trafik Çözümleri, Yönetim Merkezi, Yazılım.

Okisan’ın 444’lü bir çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. Bu çağrı merkezi aracılığıyla Okisan ürünleri ile ilgili detaylı bilgi alabilir, Okisan ürünleri ile ilgili teknik destek alabilir; istek, soru, öneri, görüş ve şikayetlerinizi bu hat üzerinden bildirebilirsiniz.

Okisan Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 13 09

Arama Kelimeleri: okisan iletişim bilgileri, okisan telefon no, okisan irtibat tel, okisan canlı destek, okisan müşteri temsilcisi, okisan şikayet hattı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu