Müşteri Hizmetleri

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Plus çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Okey Plus müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz.

Okey Plus adlı bu paylaşımımızda Okey Plus müşteri hizmetleri numarasına ulaşarak sorununize çözüm üretebilirsiniz. Eğer Okey Plus uygulaması kullanıcıysanız ve bu uygulamayla alakalı bir sorun yaşıyorsanız ve sorununuza çözüm arıyorsanız makalemizi okumaya devam ederek sorununuza çözüm arayabilirsiniz.

Okey Plus Çağrı Merkezi Numarası

Okey oynamak isteyenler için tercih edilebilecek sitelerden biridir. Site üzerinden okey oynamak isteyenler kullanmış oldukları telefonda bulunan işletim sistemine göre tercih yapabilirler. Android, iPhone kullanıcıları site üzerinden oyuna ara vermeden devam edebilirler. Site üzerinden oyuna dahil olmak isteyenler Sosyal paylaşım sitesi Facebook ile bağlanabilirler. Üyelik işlemlerinin tamamlanmasının ardından herhangi bir problem yetaptan kullanılan mobil cihazlar üzerinden oyuna dahil olunabilir. Okey oyununu oynamayı sevenler için hizmet sağlamakta olan site kesintisiz oyun oynama fırsatı sağlamaktadır. Kullanıcılar farklı seçenekler üzerinden siteye ulaşım sağlayarak oyuna dahil olabilirler.

Güvenli biçimde okey oynamak isteyenlerin tercih edebileceği sitelerden biridir. Kesintisiz aktif konumda olan site ihtiyaç duyduğunuz her durumda Sosyal paylaşım sitesi Facebook ile bağlanarak yahut farklı seçenekler üzerinden siteye ulaşım sağlayarak oyuna dahil olmanızı sağlamaktadır. Aynı anda farklı oyuncuların bir araya gelerek bir masa üzerinde oyuna dahil olmasını sağlamaktadır. Okey oynamayı sevenlerin tercih edebileceği güvenle oyunu oynama fırsatı sağlayan site günün her saati hizmet vermektedir. Site üzerinden istediğiniz masaveyahil olabilirsiniz. Dört kişiyle oynanmakta olan oyun için dört ayrı üyenin aynı masada yer alması gerekmektedir.

Okey Plus Müşteri Hizmetleri Numarası

Online ortamda okey oynamak isteyenler için hizmet sağlamakta olan site dilediğiniz her durumda sorunsuz biçimde oyunda yer almanıza sağlamaktadır. Üyelik işlemlerinin yapılması özellikle kullanıcı detaylarınız ile siteye daha rahat biçimde ulaşım sağlamanızı sağlamaktadır. Chip satın alarak oyunda daha etkin biçimde yer alınabilir. Farklı kategori seçenekleri üzerinden yapılacak olan incelemeler özellikle kullanıcıların merak ettikleri konularda daha fazla bilgiye ulaşmasını sağlamaktadır. Oyun oynamak isteyen android yahut iPhone kullanıcıları uygulamayı indirerek telefonları üzerinden diledikleri her durumda site üzerinden oyuna ulaşım sağlayabilirler. 7/24 hizmet veren site için uygulama mobil cihazlar üzerinden okey oynama fırsatı sağlamaktadır.

Okey Plus Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası bulunmamaktadır. Lakin aşağıdaki maillerden yaşamış olduğunuz poblemleri iletebilirsiniz.

Okey Plus Müşteri Temsilcisine Nasıl Bağlanırım?

Okey Plus müşteri hizmetleri numarası olmadığı için müşteri temsilcisiyle yalnızca mail aracılığıyla görüşme sağlayabilirsiniz. Aşağıdaki mail adreslerinden yaşamış olduğunuz poblemleri Okey Plus detsek ekibine iletebilir ve sorununuzu çözüme kavuşturmayı deneyebilirsiniz. Diğer taraftan yaşamış olduğunuz poblemleri ve poblemlerin çözümlerini yorumlar bölümünden bizlerle paylaşarak diğer uygulama üyelerine da yardımcı olabilirsiniz.

Okey Plus Mail Adresi       
zyngaturkey-support@zynga.com
android.support@zynga.com

Arama Kelimeleri: okey plus çağrı merkezi, okey plus iletişim, okey plus müşteri hizmetleri, okey plus müşteri hizmetleri numarası, okey plus telefon numarası, okey plus irtibat tel, okey plus şikayet, okey plus şikayet var, okey plus mail adresi, Okey Plus çağrı merkezi numarası

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu