Müşteri Hizmetleri

Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

Okey Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Okey çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde Okey müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden Okey şikayet hattına ulaşabilirsiniz. Okey müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

OKEY veya O.K., Eczacıbaşı Girişim Pazarlama Tüketim Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. aracılığıyla Yurdumuzda doğum kontrol metotlarıni geliştirmek ve aile planlanması ile ilgili toplumu bilgi sahibi olmanızı maksadıyla 1991 senesinde piyasaya sunulmuştur. Türk televizyonlarında ilk prezervatif reklamı OKEY aracılığıyla yapılmıştır. Cinsel yolla bulaşan hastalıklara karşı korunma ve en etkin doğum kontrol yöntemi olarak prezervatif kullanılmaktadır.

Ülkemizin en güvenilir ve en fazla tercih edilen prezervatif markası OKEY’dir. OKEY ürünleri tamamen doğal, zararsız ve doğum kontrolünde en etkili metottur. OKEY’in ürün bazında bir çok çeşidi mevcuttur. OKEY; prezervatif ve kayganlaşmaya vardırıcı jel gibi ürünleri üretip satışa sağlamaktadır.

Okey Çağrı Merkezi Numarası

Cinsellik ve cinsel sağlık denince akla gelen en mühim markalardan birisi ve en bilineni tabi ki Okey olmaktadır. Yetişkinliğe erişmiş olan her kadın ve erkeğin doğal olarak yaşadıkları cinsel partnerlik bilinçli bir biçimde gerçekleşmelidir. Bizler çeşitliliğimiz, ihtiyaç ve istekleri karşılamamız hususunda her zaman sektörün en güveniliri olmayı başarmış bir markayız. Ürünlerimizin kaliteli ve her bireye uygun seçeneklerde sunuluyor olması bunun bunun yanındalığımızın bir parçasıdır. Bunun bunun yanında tabi ki şikayet ve hatalı ürünlerle alakalı mağduriyetlerinize yaklaşımımız da farkımızı ortaya koyar. Dilediğiniz her vakit sorun ve sorularınızı karşılamak için çağrı merkezi temsilcilerimizi arayabilirsiniz.

Okey çağrı merkezi numarası üzerinden bilgi alışverişinde bulunabilirsiniz.

Okey Müşteri Hizmetleri Numarası

Aktif bir cinsel hayatı olan kadın ve erkekler için üreme sağlığı ve bulaşıcı hastalıklardan korunmak bi hayli önem taşır. Aynı zamanda istenmeyen gebeliklerin önlenmesi için de yüksek oranlarda koruyuculuk sağlayan ürünü kullanmak çok mühimdir. Tüm bunların dışında kaliteli ve özel durumlara istinaden ihtiyaç duyulan cinselliğe dair özel ürünler de bünyemizde bulunan çeşitlerimizdendir. Okey markası olarak bizlerden her ne satın almış olursa olun tatmin kalmanız bizler için bir mihenk taşıdır. Elinizde bulunan hatalı veya gecikmeli ürünlerle alakalı şikayetlerinizi bizlere bildirebilirsiniz. 0 216 333 71 00 numaralı hattımızı arayıp temsilcimize ürünle alakalı her türlü sorununizi, şikayetinizi ve cinsel sağlık konularında merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Kişisel verileriniz her daim koruma altındadır. Görüşmelerimiz de kayıt altında yapılır.

Öneri, istek ve şikayetlerinizi Okey müşteri hizmetleri numarasıüzerinden rahatlıkla iletebilirsiniz.

Okey Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Cinsel hayatı bulunan bireylerin özellikle tercih edip kullandığı Okey markası, yalnızca prezarvatif değil diğer cinsel ürünlerin satışını da kapsamlı olarak yapmaktadır. Toplumsal ve bireysel sağlık ile kaliteli bir cinsel hayatın sürdürülebilirliğini sağlamak bizim misyonumuzdur. Edindiğimiz misyonumuz ışığında hatalı, defolu veya kullanıma uygun olmayan her ürünümüzün arkasındayız. Şikayetinizin oluştuğu ürünler karşısında 0 216 333 71 00 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayabilirsiniz. Bunun yanında goğrudan operatörümüze bağlanırsınız.

Müşteri kitlesi büyüdüğü için Okey müşteri hizmetlerine direk bağlanma en kısa bir sürede çözüm sağlamaktadır.

Okey Şikayet Hattı

Okey olarak ürünlerimizle alakalı yaşadığınız her sorunda telafi ve çözüm odaklı bir yaklaşımla yanınızdayız. Müşteri hizmetleri çağrı merkezimizi arayabileceğiniz gibi tuketimbilgi@eczacibasi.com.tr adresimizden bize ulaşıp istek ve sıkıntılarınızı paylaşabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan Okey müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri Okeyşikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

İLETİŞİM BİLGİSİ

Tüketici Danışma Hattı
Telefon: 444 50 20

E-Posta: tuketimbilgi@eczacibasi.com.tr

Genel Müdürlük
Adres: Eczacıbaşı Tüketim Ürünleri Kavacık Ofis Rüzgarlıbahçe Mahallesi Kavak Sokak No:20 Beykoz 34805, İstanbul

Telefon: 0(216) 333 71 00

OKEY’in 444’lü iki ayrı çağrı merkezi iletişim telefon numarası bulunmaktadır. OKEY ürünleri için olan çağrı merkezi aracılığıyla ürünler ile ilgili bilgi alabilir; istek, soru, öneri ve şikayette bulunabilir; diğer numara ile de Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu’na ulaşıp cinsel poblemlerinız için detaylı bilgi alabilirsiniz.

OKEY Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası
444 50 20

ALO OKEY Cinsel Sağlık ve Cinsel Hastalıklar Bilgi Platformu İletişim Telefon Numarası
444 65 39

Arama Kelimeleri: okey iletişim bilgileri, okey telefon no, okey irtibat tel, okey canlı destek, okey müşteri temsilcisi, okey şikayet hattı, okey müşteri hizmetleri numarası, okey çağrı merkezi numarası, okey iletişim numarası, okey çağrı merkezi, okey müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu