Müşteri Hizmetleri

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası, müşteri hizmetleri bölümümüzde OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası ile alakalı bilgiler paylaştık. OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası yazımızın detayları..

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

OiOi çağrı merkezi numarası ile ilgili bilgi almak istiyorsanız makalemize inceleyebilirsiniz. Makalemizde OiOi müşteri hizmetleri numarası ile iletişim telefonu üzerinden OiOi şikayet hattına ulaşabilirsiniz. OiOi müşteri hizmetleri direk bağlanma üzerinden işlemlerinizi rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

OiOi Çağrı Merkezi Numarası

OiOi Türkiye’nin en fazla tercih ettiği bebek mağazalarından birisi olmaktadır. E-ticaret markalarından birisi olan bu bebek mağazası bir çok değişik ürün çeşidi ile üyelerine hizmet sağlamaktadır. Bebeklerin ihtiyaç duyabileceği her ürün mağaza içinde satışa sunulmaktadır. Giyimden zücaciye ürünlerine kadar tüm ürünler satışa sunulmaktadır. Oldukça yüksek bir müşteri tatminiyetine sahip olan markanın müşteri kitlesi ve satış hacmi de bi hayli yüksek olmaktadır. Bebekler için satışta olan ürünlerin bunun yanında anneler için de ürünler mağaza içinde mevcut bulunmaktadır. Anneler için satışa sunulan ürünlerin içinde en fazla tercih edilen ürün önlük olmaktadır. Tüm bundan dolayırden ötürü marka, müşterileri ile iletişime geçebilmek için çağrı merkezi numarası edinmiştir. Bu numara üzerinden müşteriler ile iletişime geçilmek istenildiği her an arama gerçekleştirilebilmektedir.

OiOi çağrı merkezi numarası 0216 445 13 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

OiOi Müşteri Hizmetleri Numarası

Çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarası üzerinden marka yetkilileri ile iletişeme geçilebilmektedir. Geçilen iletişimde ürünler ve hizmetler ile ilgili bilgi alınabilmektedir. Ayrıca yalnızca bilgi aktarımı ile kalınmamakta alınan ürünlerde yaşanılabilecek bir sorun için de görüşme yapılabilmektedir. Çağrı merkezi üzerinden müşteri temsilcisi ile görüşme yapabilmek için 0216 445 43 78 numarasını aramak yeterli olacaktır.

OiOi müşteri hizmetleri numarası 0216 445 13 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

OiOi Müşteri Hizmetleri Direk Bağlanma

Müşteri hizmetleri numarası üzerinden direkt bağlanma olanağı elde etmek için yapılması gereken, arama gerçekleştirildiği anda karşılaşılan yönlendirmeleri doğru ve eksiksiz bir biçimde dile getirmek gerektiğidir. Burada önemle üstünde durulması gereken husus arama yapılmadan önce, görüşme yapılmak istediğimiz sebebin açıkça farkında olunması gerektiğidir. Daha ardından ise kısa bir sürede müşteri temsilcisine bağlanılacaktır.

OiOi müşteri hizmetlerine direk bağlanma 0216 445 13 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

OiOi Şikayet Hattı

Şikayet hattı ile iletişime geçmek için çağrı merkezi müşteri hizmetleri numarasını aramak yeterli olacaktır. Şikayet hattı üzerinden ürünlere dair yaşanılan sorunlar bildirilebilir ve çözümünün talep edilmesi istenilebilmektedir. Sorun bildirmek ve görüşme yapmak için 0216 445 43 78 numarasını aramak yeterli olacaktır. Ayrıca şikayet hattı olarak yahut çağrı merkezi iletişimi için faks kanalı da kullanılabilmektedir. Bu kanalı kullanmak için 0216 445 43 79 numarasına iletiyi göndermek gerekmektedir. Tüm bu olanaklar ve daha fazlası için yapılması gereken tek şey iletişime geçmek olacaktır.

OiOi şikayet hattı 0216 445 13 78 nolu telefondan varabilirsiniz.

Şikayetlere kalıcı çözümler üretmeyi amacı olan OiOi müşterileri için poblemlerinı aktarabilecekleri OiOi şikayet hattı telefonunu aktif olarak çalışır durumda tutmaktadır.

OiOi Çağrı Merkezi İletişim Numarası Şikayet Hattı

0216 445 13 78

Çağrı merkezi numarası çalışma saatleri içinde görüşme sağlayabilirsiniz. OiOi çağrı merkezi numarasına 0216 445 13 78 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şirketin Ünvanı : MİNİK O PAZARLAMA DIŞ TİC.A.Ş.
Adres : Kahraman Sok Hoffman İşmerkezi Kat:5  No:2
34000 Bostancı Mah. / Bostancı / Kadıköy/ İstanbul
E-Posta : [email protected]
Telefon : 0216 445 13 78

Arama Kelimeleri: OiOi iletişim bilgileri, OiOi telefon no, OiOi irtibat tel, OiOi canlı destek, OiOi müşteri temsilcisi, OiOi şikayet hattı, OiOi müşteri hizmetleri numarası, OiOi çağrı merkezi numarası, OiOi iletişim numarası, OiOi çağrı merkezi, OiOi müşteri hizmetleri direk bağlanma

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu