Başvurular

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri, kamu ve özel başvuru bölümümüzde Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri nasıl yapılır bilgi verelim istedik. Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri ile alakalı bilgiler yazımızın içinde..

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri

Öğretmenlerin Yapabileceği En Kazançlı Ek İş Fikirleri

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri, şimdilerde ekonomik sıkıntıların birden çok kesimden insanı etkilediği bir gerçek. Öğretmenlerde bu kesim içinde yer alıyor. Öğretmenlere Ek kazanç sağlamak isteyen birden çok kişi buna öğretmenlerde dahil, ek iş fırsatları nelerdir? sorusuna yanıt armaktadır. Bizde siz değerli okurlarımız için araştırmaya koyulduk. Okuldan arta kalan zamanlarınde ek gelir sağlamak maksadıyla yapılabilecek birden çok kazanç düşüncesi olduğunu gördük ve sizlerle paylaşmak istedik.

Mesai sonrasında, hali hazırda sürdürmekte olduğunuz işlerin dışında yapılan işlere ek iş denilmektedir. Memur kesiminin ticari faaliyetlerde bulunması devlet aracılığıyla yasaklıdır. Sizlere sunacağımız fikirlerle “freelance ” şeklinde rahatlıkla çalışabilir, tüm resmi işlerden muaf kazanç elde edebilirsiniz.

Online Ders Vererek Para Kazanmak

Bir eğitimciyseniz pandemi zamanında online sürece aşina olmayanınız yoktur. Online ders vererek para kazanmak bu sürecin avantajlarından sayılmaktadır. Dünya çapında covid-19 salgını, bireylerin bazı önlemler almasına yol açtı. Bu önlemlerden kimisi toplumu negatif yönde etkilesede, kimiside maddi kazanç anlamında bazılarımıza yeni imkanlar sundu. Korona virüs, gelişim gösteren bir piyasanın daha etkin bir hızla yayılarak büyümesine yardımcı oldu. Uzaktan eğitim sistemi, İnteraktif eğitimler, online toplantılar, home office çalışmak şeklinde bir kaçını sıralayabiliriz.

Makale Yazarlığı

Makale Yazarak Para Kazanmak İster misiniz ? Makale yazarlığı, günümüz ek gelir metotlarınden en popüler olanıdır. Yazmayı seviyorsanız ve gelişime açık söylemek gerekirsenız makale yazarı olabilirsiniz. Bilhassa öğretmenler ve öğrenciler  için iyi bir iş fırsatıdır. Sadece internet başında geçirilen bir kaç saat aracılığıyla ay sonunda ihtiyaç olan bir miktar para çıkarılabilmektedir. Makale yazarak ayda en düşük 1000 TL kazaç elde edebilirsiniz. Ne kadar çok yazabilme olanağınız varsa kazancınızda buna göre artacaktır. Makale yazarlığı iş ilanlarına ulaşmak bi hayli basittir.

  • 100 Kelime: 2.2 TL
  • 150 Kelime: 3.3 TL
  • 200 Kelime: 4.4 TL
  • 250 Kelime: 5.5 TL
  • 300 Kelime: 6.6 TL
  • 350 Kelime: 7.7 TL
  • 400 Kelime: 8.8 TL
  • 500 Kelime: 11 TL
  • 600 Kelime: 13.2 TL
  • 1000 Kelime: 22 TL

Direksiyon Dersi Vermek

Bir öğretmen olarak eğitimi her alanda sürdürmenin avantajlarından yararlanmanız kaçınılmaz. Direksiyon derside sonuş olarak bir eğitim ve siz zaten eğitim işinin ehlisiniz. Geriye bu iş için mesai harcamak kalıyor zamanlarını siz belirleyin ve işe koyulun. Buradanda ek gelir elde etmeniz zor olmayacaktır. Kazanca çevirmemek için hiç bir neden yok.  Eğitimlerde daha uzun sürelerde tamamlandığını düşünürseniz bi hayli mantıklı görünüyor. Öğretmenlere ek iş fikirleri vermeye sürdürmekteuz. Evde Paketleme İşi Nedir? Ne Kadar Kazandırır?

Özel Ders Vererek Para Kazanmak

Özel ders verenler ne kadar kazanıyor derseniz, ciddi sayılar kazanabilirsiniz. Misal verilecek olursa hafta sonları 10 saat ders vererek 2000 tl ek gelir elde edebilirsiniz. Branş ve tecrübenize göre daha fazla kazanabilmenizde olabilecek.

Sanal Asistanlık İyi Bir Fikir!

Bu işi ilk kez duyanlarınız olmuştur, sanal asistanlık yapıp kazanç sağlayan  birden çok insan var. Yönetici asistanları home office olarak rahatlıkla işlerini yürütebilmekteler. Hem evinin ortamında üstelikte maddi  kazanç elde edilebilen bir ek iş arıyorsanız, sanal asistanlıkla alakalı geniş bir şekilde bilgiler elde etmelisiniz. Tamamen internet ortamındaki e-ticaret ve kurumsal yapılardaki iletişim ağı için hazırlanan ara sistemlerden biri olma özelliğini taşır. Lakin günümüzün en popüler mesleklerinden biri haline gelmeye başladı. Sanal asistan maillere bakabilir ve istediğimiz yanıtları yazarak postalayabilir. Asgari ücretin altında olmayan, bu işte doğru yeri bulmak ve nizami bir biçimde çalışmak hemen hemen ayda 5000 TL’ye kadar ek kazanç edinebilirsiniz. Ek Gelir İş Fikirleri içinde epey ilgi gördüğünüde şimdiden söylemekte yarar var.

E- Kitap Yazmak

İçinizdeki yazarı dışa vurma zamanı gelmiş olabilir. E-kitap yazmak bir eğitimci için çok zor olmayan bir iştir. e-kitabınızı yazarak internetten satışını uygulayabilirsiniz. Bir yemek kitabın bile kazanç sağlamanıza yardımcı olabilir.

Tercüme Yapmak

İyi derecede bildiğiniz ikinci bir diliniz varsa, çeviri yaparak gelirinizi artırabilirsiniz. Dijitalliği had safhada yaşadığımız bu günlerde evinizin ortamından çok rahatlıkla yapılabilecek işlerden biri olma özelliğini taşır. Sizde çeviri  yönünden detaylarınızi geliştirerek  tercüme işinden Ek Gelir elde edebilirsiniz. Günümüzde çok fazla araştırma konusu olan birden fazla meslek bulunmaktadır. Bu mesleklerden bir diğeride tercümanlıkdır. Tercümanlık en fazla araştırılan ve tercih edilen mesleklerinden birisi halini aldı. Peki Tercüman (Çevirmen) Nedir, Nasıl Olunur?? Tercümanlık Mezunu Ne İş Yapar? İtalyanca Tercüman İş İlanları para kazandırır mı?

Yöresel Ürünler Yaparak Ek Gelir Kazanmak

Bu  deneyimi cinsiyet ayrımı yapmaksızın herkesin yapabileceğini tecrübelerle göze çarpıyor. Ev tadında ürünlere ulaşmak zamanı olmayan insanlar için önemli bir ihtiyaçtır. Hızlı tüketim toplumunun getirdiklerinden yararlanmak için bir fırsat olarak görülebilecek harika bir iş. Fazladan harcayabileceğiniz vaktiniz ve beceriniz varsa müthiş bir kazanç fırsatı olabilir.Konserveler, menemenlikler, sarmalar, turşular, salçalar, zeytinyağları, reçeller, baharatlar, kışlık yiyecekler, ekmekler ve daha birden çok  ürün elde edip sosyal platformyıda tercih ederek bi hayli iyi satışlar uygulayabilirsiniz. Ve bu yöntemle pazarlama mecrası olarak bi hayli faydalıdır. Bu da Ek Gelir İş Fikirleri  için düşüncenizde bulunsun.

Kendin Yap

Hobilerinizle ilgilenirken gelir elde eden birden çok insan var. Bilhassa sosyal platform üzerinden paylaşım yaparak kendi ürettiğiniz fikirleri birden çok insana ulaşarak satış uygulayabilirsiniz. El işlerinden yiyecek içecek ve birden çok ürün kendin yap platformlarından insanlara ek kazanç sağlamalarında ilham olmaktadır.

El Yapımı Oyuncaklar

El becerileri hususunda kabiliyetliyseniz ve bu işi yapmaktan mutluysanız neden kazanç sağlamayasınız ki? Üstelik gelirinizi artırmanın en zevkli yollarından bir tanesi bile olabilir. Bu öneri aklınıza gelmemiş olabilir, şimdilerde nostalji yaşamak hepimizin hoşuna giden tatlı anıları canlandırır. Bu heves aracılığıyla ister istemez ilgi oluşuyor ve talep gayet iyi bilginiz olmasında yarar var. Bazı ebeveynler çocuklarının  doğal malzemelerden yapılmış oyuncaklarla oynamasını istiyor. Organik malzemelerden üretilmiş oyuncaklar büyük miktarda önem kazandı. Sonuş olarak sizde bu hususta beceriye sahipseniz,  bu konuyu dikkate almanızda fayda olacaktır.

Öğretmenlerin Yapabileceği Ek İş Fikirleri Bahçe Peyzaj İşleri

Genelde hobi olarak yapılabilen bu iş düşüncesini önceden düşündünüz mü bilmiyoruz; fakat güncel zamanımızda bahçe işlerinde çalışarak kayda değer bir gelir elde edilebiliyor. Bahçe işleri bi hayli kapsamlı olabilen bir iştir. Hobi bahçelerinden plaza yeşil alanlarına balkon bahçeciliğinden her türlü peyzaj işlerine kadar geniş bir yelpazesi mevcuttur. Aslını söylemek gerekirse bu işler için illede tecrübe sahibi olmanıza gerekte yok. El beceriniz bahçe işlerine yatkınsa; siz de bu sayede rahatlıkla para kazanabilirsiniz. Elbette bunun için biraz araştırma yapmanız gerekir. Böylelikle beğenerek yapabileceğiniz bir ek işiniz olmuş olacaktır.

Kullanılmayan Eşyalardan Kazanç Sağlamak!

Hepimiz ilk dünyaya geldiğumuz andan bu yana hızla büyüyoruz ve geriye kucak dolusu para verip aldığımız, daha birden çok bebeği büyütebilecek kıyafet ve eşyalar kalıyor. Onlarca çeşit bebek eşyası, ciddi maliyet demektir. Kimi insan bu gereksiz eşyaları atmak istemez, verecek birini bulamayanlarda atmaya kıyamaz. Sizde bebeğinizin küçülen ve kullanılmayan eşyalarını ikinci el satan çeşitli siteler üzerinden fiyatlandırarak satışa sunabilirsiniz. Hatta bu konu ikinci elde yalnızca bebek kıyafetleriye sınırlı değildir. Her türlü ev eşyası, kırtasiye, oyuncak, kıyafet ve daha aklınıza gelebilecek bir sürü şey. Bu konuyu dilerseniz ciddi olarak aklınıza getirebilirsiniz. Tasarruf ve kazanç sağlayan bir iştir. Misal verilecek olursa Letgo iyi bir başlangıç olabilir. Üstelik siteye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

Hayatımıza pandeminin dahil olmasıyla birlikte eskiden 3-5 kişide evcil hayvan görürken bu süreçle hemen hemen her evde bir evcil hayvan görmeye başladık. Eşlerin maddi endişeları ve daha bir sürü nedenten çocuk sahibi olmak istemiyorlar, duygusal boşlukları doldurabilmek, bir evcil hayvanın dostluğunu paylaşmak, sevgisini ve ilgisini kazanmak için evcil hayvan sahiplenmektedirler. Oldukça fazla sayıda hayvan sever evinde evcil dostuyla birlikte yaşamaktadır. Köpek Gezdirerek Para Kazanmak popüler işler içinde yerini aldı.

Sunuculuk, Spikerlik iş ilanları ve İş Başvurusu

İtalyanca Tercüman İş İlanları

En Çok Kazandıran Youtube İçerikleri

Evlilik Danışmanlığı

Öğrenciler İçin En Kolay Para Kazanma Yolları

YouTube’dan Nasıl Para Kazanılır?

En Çok Kazandıran Forex Şirketleri

Reklam İzleyerek Para Kazanma 2022

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu