Başvurular

Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı 2022

Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmenevleri En Az İlkokul Mezun Kamu Personel ve İşçi Alımı

Öğretmenevleri Kamu Personel Alımı İŞKUR İş İlanları

En az ilkokul mezunu adaylar öğretmenevi ilanına nasıl başvuru yapacağını detaylandırdık. Turhal ve Demre Öğretmenevi işçi alımı yapıyor. KPSS şartı aranmayan ilanda hangi şartlar aranıyor. İŞKUR ilanı başvuruları başladı ve aşağıda verilen ilan numaraları ile 3 Aralık 2021 tarihine kadar başvuru kabul edecek.

Resepsiyon Görevlisi Alımı 2 Kişi (Ön Büro Elemanı) Başvuru Şartları

Lise mezunu olmak. (öğrenim belgesi). Alt yaş sınır 18 açılanmış olup üst yaş sınırı verilmemiştir. En az 1 yıllık resepsiyon görevlisi deneyimine sahibi olmak ve bunu SGK hizmet dökümü ile belgelendirmek. İlk yardım belgesine sahip olmak. Hijyen belgesine sahip olmak. Adli sicil kaydı olmamak. Kamu, Kurum ve kuruluşları kendi disiplin mevzuatı ikaznca görevinden yahut meslekten ihraç edilmemiş olmak. Başvurusu 00006431626 iş ilan numarası ile başvuru yapılacak. Tokat Turhal Öğretmenevi Müdürlüğü ilanıdır.

Temizlik Görevlisi Alımı 3 Kişi Başvuru Şartları

En az ilkokul ve en fazla lise mezunu olan adayların başvuruları kabul ediliyor. Üst yş sınırı yok. İşçi statüsünde işçi alınacak olup mesleğinde minimum 1 yıl işinde uzman olması gerekmekte bunun bunun yanında gece nöbet tutmaya ve vardiyalı çalışmaya uygun olmalıdır. B ehliyetli olması gerekiyor. Başvurular 00006431733 ve 00006431653 İŞKUR iş ilanları numarası ile yapılacak. Antalya Demre Öğretmenevi Hizmet İşletmesi bu alımı yapmaktadır.

Her iki ilanda ikamet şartı aranmaktadır. Başvuru yapacaklar bu şehirlerde ikamet ediyor olması gerekiyor.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu