Başvurular

Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu 2022

Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmenevi ve Polisevi Personel Alımları İŞKUR Başvuru Duyurusu

İŞKUR işçi alımı iş ilanları açıklamasu

Öğretmenevi ve Polisevi personel alımları yayınlandı. minimum ilkokul mezunu adaylar bu alıma başvuru yapabilecek. Ülke genelinde başvurular yayınlanmaya başlanıyor. Daimi statüde alımlara başvuru yapacaklar için şartları paylaşıldı.

Yayında bulunan ilanlarda 3 farklı şehir alım yapmaktadır. Her ilanın başvuru detayları için ayrı haber yapılarak sayfa sonunda adayların ulaşımine sunuldu. İŞKUR başvuruları yalnızca elektronik ortamda başvuru ilan numarası ile zaman zarfında yapılması gerekiyor.

Balıkesir Bandırma Öğretmenevi işçi alımı ilanı

Öğretmenevi işçi alımında daimi olarak çalıştırılacak 1 Aşçı Yardımcısı 00006062701, 1 Garson 00006062723 İŞKUR Bandırma Hizmet Merkezince ilan yayınlandı. 8 Haziran bitimine kadar başvuru yapılacak. Üst yaş sınırı olarak 45 açıklanmıştır.

Muğla Fethiye Polisevi Personel Alım İlanları

Oda görevlisi alımı ilkokul, ortaokul, lise, önlisans yahut lisans mezunu olabilecek. Milli Eğitim Bakanlığı onaylı hijyen belgesine sahip olması istenmektedir. 18 ile 50 yaş içinde başvuru kabul edilecek. Adaylar 00006062588 iş ilan numarası ile başvuru yapması gerekiyor.

Garson servis elemanı alımı minimum ilkokul mezunu olması istenmektedir. MEB onaylı hijyen belgesi isteniyor. 18 yaşını tamamlamış olanlar başvuru yapacaktır. üst yaş sınırı verilmemiştir. Kurum 00006062553 iş ilan numarası ile başvuru kabul edecek.

Aşçı yardımcısı alımı minimum ilköğretim, en fazla lisans mezunu olmak, eğitim durumunu gösterir belge sunulacaktır. Adli sicil kaydı belgesi sunulacaktır. Başvurusu 00006062550 iş ilan numarası ile yapılacak. Başvurusu 8 Haziran bitimine kadar devam edecek.

Nevşehir Öğretmenevi işçi alımı ilanı

Bilgisayar programcısı alımı İŞKUR üzerinden 00006053969 olarak yayınlandı. Adaylar önlisans bilgisayar programcılığı, bilgisayar işletmenliği mezunu olması, grafik tasarım ve fotoğrafçılık sertifikası olması, yapacağı işte minimum bir yıl mesleki deneyime sahip olması, Nevşehir ikametli olması gerekmektedir. 7 Mayıs günü bitimine kadar başvuru alınacak.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu