Başvurular

Öğretmenevi Personel Alımı B Ehliyetli İlanı İŞKUR’da 2022

Öğretmenevi Personel Alımı B Ehliyetli İlanı İŞKUR’da 2022, iş başvuruları bölümünde Öğretmenevi Personel Alımı B Ehliyetli İlanı İŞKUR’da ile ilgili bilgi aktaracağız. Öğretmenevi Personel Alımı B Ehliyetli İlanı İŞKUR’da ile merak edilen tüm detaylar yazımızda..

Öğretmenevi Personel Alımı B Ehliyetli İlanı İŞKUR’da

Kamu personeli alımı İŞKUR ilanları ile Öğretmenevi açıklamasu yapıldı. İlana göre KPSS şartsız, minimum ilkokul mezunu olan ve B ehliyeti olan adaylar bu alıma başvuru yapabilecek.

Afşin Öğretmenevi ilanına başvurular Türkiye İş Kurumu üzerinden aşağıda verilen ilan numaraları ile yapılacak. Her iki ilana son başvuru 12 Kasım 2021 tarihinde yapılacak.

retmenevi-personel-alimi-ilanlari.jpg

Şoför Alımı 1 kişi Şartları

En az ilkokul mezunu adayların başvurusu alınacak. 18 ile 40 yaş içinde ve B ehliyetliler başvuru yapacaktır. Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı tüm okullarda taşımalı eğitim gören öğrencilere yemek sevkiyatı yapabilecek. Adaylar başvurularını 00006392899 iş ilan numarası ile yapacaktır.

Ambar Depo Görevlisi Alımı 1 Kişi Şartları

En az lise mezunu olması gerekiyor. 18 ile 40 yaş içinde olanların başvurusu kabul edilecek. 00006393023 iş ilan numarası ile başvuru kabul edilecek. Askerlik ile ilişiği olmamak. (yapmış olmak, tecilli yahut muaf olmak).

Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak. Herhangi bir Sosyal Güvenlik Kurumundan emeklilik, yaşlılık yahut malullük aylığı almamış olmak. Başvuran adaylar işyerindeki çalışma koşullarını peşinen kabul etmiş sayılır. İlanın yayımlandığı tarih itibariyle Afşin ilçesi sınırları içinde ikamet ediyor olmak ve belgelendirmek.

Duyurular Kurum afşinogretmenevi.meb.k12.tr adresinden yapılacak olup adaylara bunun bunun yanında yazılı tebligat yapılmayacaktır.

Kura Tarihi ve Şekli

Başvuranlar içinde kura çekimi 16 Kasım 2021 tarihinde saat 10:00’de Kahramanmaraş Afşin Öğretmenevi ve ASO Müdürlüğü toplantı solonun da yapılacaktır. Adaylar istemeleri halinde covid-19 virüs salgını sebebiyle gerekli önlemleri alarak ve fiziki mesafe şartlarına uyarak kura çekimini izleyebilirler.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu